Strona głównae-Kursy SportoweKurs Trenera Personalnego

Kurs Trenera Personalnego

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Lubisz sport, wysiłek nie jest dla Ciebie wyzwaniem, a wydawanie poleceń innym sprawia Ci przyjemność? Zawód trenera personalnego będzie dla Ciebie idealny!

Chcesz zostać specjalistą, który potrafi zaplanować odpowiednie ćwiczenia, mając na uwadze płeć, wydolność fizyczną, kondycję psychiczną. Chcesz promować zdrowie i aktywność ruchową wśród różnych grup ludzi? Dobrze trafiłeś, bo z nami Ci się to uda dzięki naszemu kursowi trenera personalnego on-line.

Rejestracja w organizacjach międzynarodowych
Nasza Poradnia jest członkiem W.C.T.A. czyli World Cross Training Association. W.C.T.A. zajmuje się propagowaniem Cross Treniengu na całym świecie poprzez organizację kursów, szkoleń, seminariów oraz zawodów w tej dyscyplinie. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami ma spory wpływ na merytorykę naszych kursów jak i na fakt honorowania wystawianych przez nas dyplomów z kursów trenerskich na arenie międzynarodowej.

WCTA


Co zyskujesz kupując e-learningowy kurs trenera personalnego?

 • po pierwsze: nauczysz się jak dopasować program ćwiczeń oraz dobierać odpowiednią dietę dla swojego klienta uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter
 • po drugie: nauczysz się pomagać ludziom w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki
 • po trzecie: otrzymasz certyfikat ukończenia kursu trenera personalnego

Nasz kurs to profesjonalna wiedza, dzięki której staniesz się ekspertem. Kurs zawiera ogromną liczbę materiałów dydaktycznych! Materiały udostępniane są w formie elektronicznej.

Program kursu:

 1. Część ogólna: m.in. anatomia ogólna, anatomia czynnościowa aparatu ruchu, fizjologia człowieka, pedagogika, psychologia, pierwsza pomoc przedmedyczna, teoria sportu i treningu sportowego, metodyka wychowania fizycznego, teoria rekreacji ruchowej, fizjologia wysiłku fizycznego, prawo w sporcie, emisja głosu, korektywa i kompensacja, żywienie i dietetyka, itp.
 2. Wywiad wstępny z klientem:
  a) oczekiwania i potrzeby,
  b) stan zdrowia, badania lekarskie niezbędne do podjęcia zajęć ruchowych o wzmożonym wysiłku,
  c) testy i ocena sprawności fizycznej i możliwości wysiłkowych,
  d) czas trwania współpracy.
 3. Podstawowe ćwiczenia siłowe w treningu personalnym (wzmacnianie, rodzaje treningów, grupy mięśniowe i ich funkcje, podstawowe zestawy ćwiczeń dla osób początkujących, intensywność i planowanie treningu).
 4. Wszechstronne ćwiczenia fizyczne (biegi, skoki, rzuty, ćw. gibkościowe, siłowe, płotkarskie, piłki lekarskie itp.), w treningu personalnym.
 5. Nordic walking i ćwiczenia rozciągające formą wszechstronnego treningu personalnego dla różnych osób.
 6. Trener Osobisty - budowanie własnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientem
 7. Diety, żywienie i suplementacja. Ustalanie właściwego programu dietetycznego oraz suplementacyjnego dla danej osoby
 8. Gym-stick, piłki, stretching w treningu personalnym.
 9. Pilates, wałki, gumy i inne elementy w treningu personalnym.
 10. Trening siłowy fitness.
 11. Funkcjonalny trening medyczny – połączenie ćwiczeń z zakresu fizjoterapii, masażu, technik manualnych z ćwiczeniami treningowymi.
 12. Ćwiczenia z kobietami w ciąży i po ciąży
 13. Dobór odpowiedniego rodzaju zajęć w zależności od oczekiwań oraz potrzeb klientów: przyrost masy, przyrost siły, redukcja masy, trening zdrowotny, uzupełnienie innego sportu, inne.
 14. Planowanie treningu siłowego.
 15. Warsztat pracy indywidualnej z klientem (zachęcenie, utrzymanie, motywowanie).
 16. Błędy w technice wykonywania poszczególnych ćwiczeń
 17. Praca z osobami w starszym i podeszłym wieku oraz osobami z nadwagą i otyłymi. Na co zwracać szczególną uwagę i czego bezwzględnie unikać.
 18. Rodzaje i zalety treningów: outdoor i indoor.
 19. Trening w różnorodnych środowiskach (brak sprzętu, małe pomieszczenia).
Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 4 części (trzy edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs trenera personalnego jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:
 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Polecam i oceniam bardzo dobrze :) Szybki i łatwy kontakt z poradnią. Materiały dobrze opracowane i przydatne nie tylko do ukończenia kursu ale również dla uzupełnienia i przypomnienia wiedzy.
Ocena: 5/5

Bardzo dużo materiału, przyjemnie się go przyswaja, praktyczna wiedza zawarta w 3 częściach. serdecznie polecam ten kurs każdemu, jest to mój pierwszy kurs jak i nie ostatni. pozdrawiam serdecznie Ocena: 5/5 Kurs przebiegł szybko i sprawnie. Forma online bardzo przyjazna dla osób mocno zajętych. Polecam!
Ocena: 5/5

Najlepszy kurs jaki do tej pory odbylam. Materiały obszerne,można się wiele nauczyć,kontakt z osobą prowadzącą kurs (w moim przypadku Panią Wioletta) bardzo dobry,odpowiedzi na wiadomości w tempie ekspresowym,materiały zawsze na czas,wszystko dobrze opisane/wyjasnione. Jeśli wykupowac jakiś kurs to tylko w tej poradni! Ps.Już wykupiłam kolejny:)
Ocena: 5/5

Bardzo rzetelnie przygotowane materiały i informacje - przejrzyście i fachowo. Bardzo dużo się dowiedziałam. Profesjonalna Obsługa Klienta. Gorąco polecam.
Ocena: 5/5

Materialy mega !pelna profeska !naprawde jestem pod wielkim wrażeniem !polecam każdemu !
Ocena: 5/5

Super bardzo pomocne materiały i co wazniejsze mega rozwojowe, bardzo fajnie wytlumaczone, osobiscie uwazam ze i dla laikow tematu i dla tych co chca poszerzyc wiedze (np hobbystow) . POLECAM
Ocena: 5/5

Witam, w 100% mogę polecić prowadzony przed poradnię kurs na Trenera Personalnego
Ocena: 5/5

Gorąco polecam kurs! Odpowiednia forma kursu dla osób ambitnych, materiał obszerny jeśli chodzi o treningi. Dużo wskazówek z dietetyki, normy itd. Wszystkie informacje są bardzo przydatne i już je wykorzystuję:) Super kontakt z prowadzącymi!
Ocena: 5/5

Bardzo dużo ciekawych materiałów, jasno przedstawionych, doskonały kontakt z poradnią. Szczerze polecam kursy bo naprawdę można się czegoś nauczyć . Na jednym kursie na pewno nie skończę. Naprawdę warto :)
Ocena: 5/5

Witam, w 100% mogę polecić prowadzony przed poradnię kurs na Trenera Personalnego. Dostałem masę przydatnych informacji, fachowo napisanych i rzeczowo przygotowujących do bycia trenerem zarówno jeśli chodzi o trening jak i o dietę. Polecam
Ocena: 5/5

Bardzo dobrze przygotowany kurs, pierwszy raz korzystałam z e-kursu i uważam, że naprawdę warto. W materiałach kursowych znalazły się wszystkie niezbędne informacje pozwalające teoretycznie przygotować trenera do pracy. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.
Ocena: 5/5

Wszystko jak najbardziej na TAK! Komunikacja ,przekazane pomoce naukowe,test ,wszystko ok polecam kazdemu !
Ocena: 5/5

Skarbnica informacji, aby merytorycznie być bardzo dobrze przygotowanym do pracy trenera personalnego po ukończeniu kursu. Polecam serdecznie osobom, które wiążą przyszłość z aktywnym trybem życia:)
Ocena: 5/5

Dobrze przygotowane materiały. Ogólnie ok :)
Ocena: 4/5

Materiał jest na prawdę obszerny i drobiazgowy :-) Polecam ten kurs.. Wprawdzie dla mnie było to uzupełnienie, ponieważ jestem z zawodu instruktorką fitness, ale nowych informacji nigdy za wiele.
Ocena: 5/5

Bardzo fajnie przygotowany kurs. Dostarczone materiały zawierają ogrom przydatnych informacji dla osób zainteresowanych tym tematem. Polecam w 100%.
Ocena: 5/5

Jestem bardzo zadowolony z ukończenia kursu, materiały udostępnione rzez Poradnię są rzeczowe i na pewno przydadzą się w pracy trenera.
Ocena: 5/5

Wszystkim zainteresowanym polecam ten kurs, stanowi on ogromny zastrzyk informacji oraz w prosty sposób podpowiada jak wcielić je w życie a z tym każdy przyzna większość z nas ma ogromny problem.
Ocena: 5/5

Kurs niezwykle rzetelny i jak najbardziej przydatny. Ogromna garść istotnych informacji. Konkretnie i profesjonalnie przygotowane moduły. Szczerze polecam!
Ocena: 5/5

Bardzo pomocny kurs i dobrze przeprowadzony.
Ocena: 5/5

Witam. Gorąco polecam kurs trenera personalnego, dużo ciekawego materiału do opracowania. Jeśli ktoś się interesuje sportem to kurs ten będzie czystą przyjemnością.
Pozdrawiam.

Ocena: 5/5

Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Zawiera wszystkie istotne informacje, bez zbędnego "lania wody".
Jest świetnie przygotowany dla nowicjuszy, a dla osób z doświadczeniem stanowi bardzo dobre uzupełnienie i przypomnienie teoretyczne.
Jak najbardziej kurs godny polecenia!!

Ocena: 5/5

Jak najbardziej polecam ten kurs , otrzymane materiały bardzo profesjonalne i rzetelne , zawierające dużo cennych informacji , które pozwoliły mi pogłębić i tak już szeroką wiedzę na temat zdrowego odżywiania i treningu. Doradztwem żywieniowym , suplementacyjnym i treningowym zajmuję się na codzień , gdyż jestem czynnym zawodnikiem kulturystyki , mającym na koncie już trochę sukcesów sportowych (m.in. Mistrz Polski 2012r.).
Ponadto przygotowałem do zawodów kilku medalistów mistrzostw Polski , a w tym roku pomagałem w przygotowaniu wicemistrzyni świata w fitness - Kindze Szwedzie. Z góry dziękuję za przekazaną wiedzę.

Ocena: 5/5

Bardzo dużo istotnych informacji. Szczerze polecam!
Ocena: 5/5

Wiedzaz kursu bardzo przydatna w praktyce. Czekam na następne oferty kursów na grouponie.
Ocena: 5/5

Materiały naprawdę rzetelne i bardzo przydatne
Ocena: 5/5

Ukończyłem ten kurs na początku roku a aktualnie ukończyłem kurs dietetyka sportowego. Polecam te kursy wszystkim interesującym się tymi zagadnieniami. Jestem instruktorem kulturystyki i wiedza z obu kursów pomaga mi przy pracy z klientem ale i nad swoja sylwetką.
Ocena: 5/5

Kurs bardzo dobrze przygotowany, z pewnością będę jeszcze nie raz korzystać z tych materiałów-Polecam.
Ocena: 5/5

Rewelacyjnie spisana i wyjaśniona wiedza z zakresu anatomii , dietetyki i ćwiczeń. Duży profesjonalizm.Zdecydowanie polecam zakup!!!
Ocena: 5/5

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony kursem, ilosc informacji przerosla moje oczekiwania! Napisany w bardzo przystepny sposob. Zdecydowanie polecam kazdemu.
Ocena: 5/5

witam, materiał do kursu przygotowany profesjonalnie i bardzo wnikliwie. Opiekun odpowiada sprawnie na pytania kierowane drogą @. Kurs to przyjemność:-0 polecam.
Ocena: 5/5

Witam. bardzo przystępnie opracowany materiał. Ogromnie polecam!!!
Ocena: 5/5

Kurs naprawdę fantastyczny! Bardzo obszernie napisany. Już zapisuję się na kolejny z tej poradni! :)..
Ocena: 5/5

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wysoka merytoryka kursu...w przyszlosci napewno skorzystam z innych kursow oferowanych przez Panstwa...goraco polecam dla osob,ktore dopiero zaczynaja przygode z nowym,zdrowym stylem zycia jaki I dla osob,ktore juz poznaly troszke te tajniki.
Ocena: 5/5

Bardzo dobrze oceniam kurs. Spełnił moje oczekiwania w 100%. Kurs uwzględnił wszelkie aspekty potrzebne do pracy na stanowisku trenera personalnego. Polecam.
Ocena: 5/5

kurs pomógł mi uporządkować materiał, uważam, że jest bardzo dobrze przygotowany
Ocena: 5/5

Materiał jest rzetelnie przygotowany. Stanowi podstawową bazę wiedzy do rozpoczęcia swojej przygody z zajęciem, jakim jest bycie trenerem personalnym. Wiadomo, że ten zawód wymaga ciągłego poszerzania swojej wiedzy, ale uzyskana z tego kursu wiedza stanowi solidny fundament :) Gorąco polecam :)
Ocena: 5/5

Bardzo pozytywnie oceniam kurs - sporo materiałów, które na pewno pomogą podczas pracy jako trener personalny.
Ocena: 5/5

Świetnie zebrany i przygotowany pod względem merytorycznym materiał. Pełen profesjonalizm, kontakt z zespołem na wyciągnięcie " ręki ". Polecam wszystkim chcącym zmienić swój jak i innych tryb życia. Sprawdzić na własnej skórze w jak dużym stopniu dieta i aktywność fizyczna ingeruje w nasze życie.
Ocena: 5/5

Świetny kurs dla zainteresowanych aktywnością fizyczną oraz zdrowym odżywianiem. Bardzo dużo materiałów, zagadnienia opisane bardzo przejrzyście dzięki czemu nauka przebiega sprawnie i przyjemnie.
Ocena: 5/5

Kurs uważam za bardzo dobrze przygotowany. Otrzymane materiały opracowane są w przyjaznej formie, co ułatwia uczenie się i przede wszystkim jest ich dużo. Całość super! Polecam!
Ocena: 5/5

Bardzo , profesjonalne podejście , zawsze pełen profesjonalizm , fajnie ułożone pomoce naukowe , bardzo pomocny i fajny kurs.
Ocena: 5/5

Jestem bardzo miło zaskoczona:)można by pomyśleć_kurs online-Bzdura!!!! a jednak mogę z ręką na sercu śmiało powiedzieć NIE!!!!ogrom materiałów,przstępnie napisanych.w razie pytań,zawsze można poprosić o wyjaśnienie czy pomoc.
Te same kursy gdzie indziej kosztują ok 1500złotych... a tak na prawde to tylko od nas zależy jak wykorzystamy wiedze którą "Dietetycznie Poprawni"oferują nam w super cenie:)
bardzo dziękuje , i w przyszłości będę was dalej polecać,bo warto:)

Ocena: 5/5

Bardzo dużo materiałów, z których można wiele się nauczyć. Jest to idealna forma nauki, wprowadzenia do świata dietetyki, sportów związanych z siłownią. Miałem kilka pytań co do kurs, na szczęście na wszystkie pytania otrzymałem odpowiedź z czego jestem bardzo zadowolony i nie pozostaje nic innego jak Polecić ten kurs innym osobom.
Ocena: 5/5

Organizowany przez Państwo kurs uważam za bardzo interesujący i bardzo przydatny w pogłębieniu wiedzy w zakresie zdrowego trybu życia. Zdobyta wiedza na kursie będzie mnie bardzo przydatną. Cieszę się że mogłem być jego uczestnikiem.
Ocena: 5/5

Czekam na więcej takich kursów, myślę, że wiadomości zawarte w materiałach przydadzą mi się na co dzień.
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 104

Jakub G

Data dodania: 16 November 2022

Polecam,super kurs

Ocena: 5/5

Dominika Zaleska

Data dodania: 30 June 2022

Gorąco polecam!

Ocena: 5/5

Dawid

Data dodania: 16 February 2022

Dobry sposób, żeby poszerzyć wiedzę. Duża ilość materiałów szkoleniowych, ale nie ma jakiegoś większego problemu z przyswojeniem wiedzy. Polecam!

Ocena: 5/5

Anna

Data dodania: 15 January 2022

Witam kurs bardzo ciekawy i dużo w nim pomocnych w pracy trenera informacji. Porządna dawka wiedzy

Ocena: 5/5

Rafał Cz.

Data dodania: 08 September 2021

Polecam w 100%. Rzetelne, czytelne materiały szkoleniowe, bardzo dobry kontakt z prowadzącym. :)

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 104 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ... 21  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.