Strona głównae-Kursy Opieka nad dziećmi i starszymiSzkolenie: Żywienie przedszkolaków

Szkolenie: Żywienie przedszkolaków

199,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Kurs napisany od nowa w 2022 roku, zawierający najnowsze trendy i aktualny stan prawny.

Żywienie dzieci w przedszkolu stanowi bardzo ważny element kształtowania zdrowia i wspierania rozwoju dziecka. Musi ono opierać się na określonych zasadach i spełniać wypracowane przez ekspertów normy i wymagania.

Zalecenia przedszkolnej polityki żywieniowej dotyczą nie tylko wartości odżywczej i zalecanych grup produktów żywnościowych, ale również prezentacji serwowanych posiłków.

Szkolenie jest przeznaczone dla realizatorów żywienia zbiorowego w jednostkach systemu oświaty i szpitalach: intendentów, zaopatrzeniowców, osób bezpośrednio zajmujących się przygotowywaniem posiłków, a także firm cateringowych dostarczających posiłki do szkół, przedszkoli i szpitali.

Obszary tematyczne szkolenia dla realizatorów żywienia zbiorowego i innych zainteresowanych to:
1. Najnowsze wymagania żywienia zbiorowego w przedszkolach,
2. Planowanie jadłospisów
3. Grupy produktów, które należy uwzględnić komponując menu przedszkolaka
4. Kwestie diet eliminacyjnych w alergiach pokarmowych,
5. Dieta planetarna w przedszkolu
6. Wpływ żywienia na środowisko, w tym zero waste
7. Współpraca z Rodzicami

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Szkolenie doszkalające podzielone jest na 2 części (1 edukacyjna i 1 egzaminacyjną). W pierwszym tygodniu dostajesz dostęp do materiałów edukacyjnych. W kolejnym test egzaminacyjny. W celu zaliczenia szkolenia należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Jest to szkolenie indywidualne - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

  • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
  • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
  • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
  • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.