Strona głównaNasz Zespół

Nasz Zespół

Kamila Jachacy-TureckaKamila Jachacy-Turecka – założycielka Poradni Zdrowego Odżywiania – Dietetycznie Poprawni. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej: Akademia Medyczna) na kierunku: Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych. Doświadczenie zawodowe w zakresie poradnictwa dietetycznego zdobywała podczas praktyk w warszawskich placówkach medycznych, m.in. Centralnym Szpitalu Klinicznym na Banacha.
Jako członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych dotyczących dietetyki, jak i medycyny. Specjalizuje się w odchudzaniu, profilaktyce oraz dietoterapii chorób metabolicznych.
Licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness.
Prywatnie mama dwójki uroczych dzieciaków. Pasjonatka gotowania i sztuki kulinarnej. W codziennej pracy inspiruje się kuchnią śródziemnomorską.
 

Monika Posadas
- Z wykształcenia magister pielęgniarstwa, z zamiłowania ambasadorka zdrowego stylu życia, którego podstawą jest właściwe odżywianie. Szczególną uwagę poświęca zmianie nawyków i reedukacji żywieniowej osób po 50 roku życia.
Posiada potwierdzenie kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu dietetyk, swoją wiedzę pogłębia w ramach studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia na kierunku: Poradnictwo dietetyczne.

Joanna Denus
- magister psychologii, posiadająca własną praktykę psychologiczną. Podczas studiów ukończyła specjalizacje z zakresu psychologii sportu, coachingu w biznesie, oraz psychologii klinicznej. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Psychologii Sportu Pozytywnego w SWPS Sopot. Wykładowca uczelni Collegium Humanitatis. Obecnie w trakcie 4 letniej szkoły psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Zespołu ds. Psychologii Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Współpracuje z zawodnikami wielu dyscyplin olimpijskich. Jest także licencjonowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności jeździectwo. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz szkolenia z zakresu psychodietetyki, psychologii osiągnięć i sportu, motywacji, wyznaczania celów oraz radzenia sobie ze stresem.
 

Aleksandra Kurowska -
doradca żywieniowy, mgr dietetyk. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na Wydziale Nauk o Zdrowiu, kierunek Dietetyka oraz studiów podyplomowych z zakresu Żywienia i Wspomagania Dietetycznego w Sporcie. Ukończyła kurs Food Detective – badanie nietolerancji pokarmowych oraz kurs Trenera Personalnego.
Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała w czasie trwania studiów na licznych zajęciach klinicznych. Odbyła wiele praktyk zawodowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, Szpitalu Dziecięcym, Żłobku, Domu Pomocy Społecznej czy Poradniach Dietetycznych. W placówkach tych zajmowała się pacjentami z otyłością lub nadwagą oraz towarzyszącymi chorobami dietozależnymi. Pracowała z pacjentami z zaburzeniami odżywania, dziećmi z chorobami alergicznymi czy kobietami w ciąży.
Jest zwolenniczką aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Lubi eksperymentować w kuchni i dzielić się z innymi swoją pasją do gotowania i sportu.
„Moim celem jest wspieranie innych w osiągnięciu zamierzonego celu. Do każdego podchodzę indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych.”
 
Agnieszka Królikowska-Głowińska - stażystka, trener personalny. Jest absolwentką kursów doradcy dietetycznego i trenera personalnego, a także absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunku wychowanie fizyczne. Na co dzień pracuje jako instruktorka fitnessu. Posiada uprawnienia ratownika WOPR i instruktora pływania. Pasjonatka sportu i zdrowego odżywiania.
 
Marcin Stachowiak - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem trenera II klasy piłki siatkowej. Pierwsze doświadczenie zdobył prowadząc przez dwa lata zajęcia aerobiku. Od 2012 roku prowadzi kreatywne i niebanalne zajęcia z Indor Cyclingu w Centrum Rehabilitacyjnym. W swojej pracy łączy pasję, profesjonalizm, wiedzę oraz doświadczenie. Ukończone kursy z zakresu Rekreacji Ruchowej – aerobik, Indoor Cycling, Trenera Personalnego oraz Doradcy Dietetycznego potwierdzają jego kompleksowe podejście do tematyki ćwiczeń i dietetyki. Również od 2012 roku z sukcesem prowadzi treningi personalne. Cechuje go indywidualne i niekonwencjonalne podejście do klienta, stawia na odpowiednio dobraną dietę, a w planowanych treningach kładzie nacisk nie tylko na technikę wykonywanych ćwiczeń, ale również na zróżnicowanie metody prowadzonych treningów. Jest dowodem, że sport jest nie tylko pasją, sposobem na życie, ale swoistą filozofią życia. Z zamiłowania oddaje się bieganiu, które traktuje jak "ukojenie dla duszy".

Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.