Strona głównaO poradni

O poradni

Poradnia Zdrowego Odżywiania – Dietetycznie Poprawni oferuje kompleksowe usługi z zakresu poradnictwa żywieniowego, zarówno dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którzy borykają się ze schorzeniami dietozależnymi (otyłość, cukrzyca, choroba wieńcowa, refluks, dyspepsja czynnościowa, wrzody dwunastnicy itp.)

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekazanie wiedzy dietetycznej w sposób praktyczny tak, aby osoba, która skorzysta z naszych usług potrafiła samodzielnie komponować swój jadłospis.

W dzisiejszych czasach zbyt wielu ludzi jest uzależnionych od cukru, kofeiny czy też sztucznych dodatków… Stworzyliśmy Dietetycznie Poprawnych po to, aby to zmienić. Z nami odkryjecie, że zdrowe jedzenie nie jest wyrzeczeniem, że jest smaczne i rzeczywiście ma moc uzdrowicielską.Atuty Poradni Zdrowego Odżywiania - Dietetycznie Poprawni

Pasja i zaangażowanie

  • Dietetyka to nasza życiowa pasja,
  • Lubimy pomagać i dzielić się swoją wiedzą - udzielanie porad to dla nas coś naturalnego.


Indywidualne podejście do pacjenta

  • Współpracę zaczynamy od wnikliwego wywiadu żywieniowego i dokładnego poznania Twoich dotychczasowych nawyków żywieniowych.
  • W jadłospisach uwzględniamy Twoje preferencje smakowe jak i zasobność portfela.
  • Każdy przepis jest dostosowywany do Twojej diety.


Wiedza i doświadczenie

  • Wszyscy pracownicy Poradni to wykształceni w swoich dziedzinach specjaliści
  • Współpracujemy ze znakomitymi specjalistami różnych dziedzin, dzięki którym zmiana wyglądu sylwetki jest jeszcze łatwiejsza do osiągnięcia.
  • Bazujemy na sprawdzonych naukowo rozwiązaniach i zaleceniach rekomendowanych przez Instytut Żywności i Żywienia oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO).


Smaczne i dopasowane jadłospisy

  • Wszystkie dania z naszych diet są osobiście przez nas sprawdzone i samodzielnie wykonane zanim polecimy je swoim pacjentom.
  • Bardzo lubimy gotować i eksperymentować w kuchni, co w połączeniu z wiedzą dietetyczną jest dodatkowym atutem przy przygotowywaniu jadłospisów (to, że jesteś na diecie nie znaczy, że nie może być smacznie!).
Rejestracja w organizacjach międzynarodowych
Jesteśmy członkiem W.C.T.A. czyli World Cross Training Association. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami ma spory wpływ na merytorykę naszych kursów jak i na fakt honorowania wystawianych przez nas dyplomów z kursów trenerskich na arenie międzynarodowej.

Rejestracja w instytucjach państwowych


Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS)

Poradnia Zdrowego Odżywiania Dietetycznie Poprawni wpisana jest pod numerem 2.14/00186/2014 do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej informacji: http://stor.praca.gov.pl/
 

 

 
Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO)

Akademia Dietetycznie Poprawni posiada od 2014 r. status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego i praktycznego i jest wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Podstawa prawna: Art. 82 ust. 1 ustawy z dnia 7 września 1991 r.o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 ze zmianami.

Więcej informacji: https://rspo.men.gov.pl/
 


Skontaktuj się z nami
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.