Strona głównae-Kursy DietetyczneKurs Zostań Doradcą Dietetycznym

Kurs Zostań Doradcą Dietetycznym

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Kurs napisany od nowa w 2022 roku, zawierający najnowsze trendy i aktualny stan prawny.

Celem kursu jest:

 • Poznanie zasad racjonalnego żywienia
 • Poznanie zasad żywienia w wybranych chorobach cywilizacyjnych
 • Poznanie zaleceń żywieniowych wybranych grup ludności
 • Poznanie zasad planowania jadłospisów,
 • Nauczenie się układania diet m.in odchudzających i leczniczych
 • Zapoznanie się z dietetyką sportową i suplementacją w sporcie
 • Zapoznanie się z poradnictwem żywieniowym
Przez cały okres trwania kursu do twojej dyspozycji jest dietetyk do którego możesz kierować wszelkie wątpliwości oraz pytania.
 
Do kogo skierowany jest kurs?
Kurs doszkalający przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych dietetyką i zdrowym odżywianiem.
Dzięki ukończonemu kursowi podnosisz swoje kwalifikacje.
 
Co daje ukończenie takiego kursu?
- zwiększasz swoje kwalifikacje zawodowe,
- masz możliwość prowadzenia swojej działalności związanej z żywieniem i dietetyką,
- masz możliwość udzielania porad związanych ze zdrowym odżywianiem oraz układania jadłospisów

Ramowy plan kursu:

Część 1
 • Podstawy żywienia człowieka (składniki odżywcze, witaminy, minerały, rola wody w organizmie człowieka, gospodarka wodno-elektrolitowa)
 • Przemiana materii i wydatek energetyczny. Klasyfikacja i charakterystyka diet.
 • Diety alternatywne, plusy i minusy ich stosowania, m.in.: dieta Dukana, dieta kopenhaska i in.
 • Żywność funkcjonalna (znaczenie lecznicze żywności, probiotyki, prebiotyki itp.)
 • Zasady układania jadłospisów.
Część 2
 • Metody oceny stanu odżywienia i sposobu odżywiania.
 • Postępowanie dietetyczne w wybranych chorobach przewodu pokarmowego i układu krążenia
 • Postępowanie dietetyczne w otyłości i cukrzycy.
 • Żywienie osób aktywnie uprawiających sport.
 • Żywienie osób starszych
 • Żywienie kobiet w ciąży, karmiących i dzieci
Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Kurs podzielony jest na 3 części (dwie edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu dietetykowi rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs dietetyczny jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów

Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".
 
Kurs bardzo profesjonalnie przygotowany. Szczególnie chcę polecić go osobom starszym z kłopotami zdrowotnymi. Nabyte wiadomości pozwolą Państwu na bardziej racjonalne odżywianie, a tym samym poprawią komfort codziennego życia.Ja mam 75 lat i postanowiłem mimo sporego wieku uczestniczyć w kursie , który jak dzisiaj otrzymałem zawiadomienie ukończyłem z wynikiem pozytywnym. Proszę Państwa na naukę nigdy nie jest za późno.Szczególnie polecam kurs Zostań Doradcą Dietetycznym. Za wspaniałą opiekę w czasie kursu chcę serdecznie podziękować Pani Wioletta Chudy i Pani kierownik Kamila Jachacy-Turecka.
Ocena: 5/5

Kurs ułożony perfecyjnie. Wszystko jest dokładnie napisane i wyjaśnione. Pogłębiłam swoją wiedzę dotyczącą dietetyki w dużym stopniu. Bardzo chętnie realizowałam materiały, gdyż są bardzo jasno i precyzyjnie napisane. Dziękuje za możliwość współpracy. Pozdrawiam
Ocena: 5/5
 
Kurs bardzo przystępny, pomocny w chęci dalszego rozwoju.
Ocena: 5/5
 
Bardzo polecam - rzetelna wiedza bardzo dobrze poukładana, pierwszy ale nie ostatni kurs który zakupię :)
Ocena: 5/5
 
Bardzo dobry , interesujący kurs Doradca Dietetyczny. Bardzo dobrze przygotowany. Zawiera wiele cennych informacji na temat prawidłowego odżywiania. Polecam
Ocena: 5/5
 
Bardzo fajny kurs. Profesjonalny ,obszerny materiał opracowany w sposób ciekawy i dotykający wiele ludzkich problemów żywienia w schorzeniach.
Ocena: 5/5
 
Super kurs, wiedza w pigułce, szybko, sprawnie i na czas. Polecam
Ocena: 5/5
 
Polecam, ciekawy kurs, rzetelna wiedza przekazana w dostępny sposób.
Ocena: 5/5
 
W 100% polecam, wiedza jasno i przejrzyście przedstawiona, bardzo przyjemnie się to studiowało.
Ocena: 5/5
 
Bardzo polecam ten kurs. Wiedza idealnie ,,skondensowana'' dająca pogląd na wiele zagadnień dotyczących układania jadłospisów, proporcji składników itp. Bardzo pomocne są też tabelki z kaloriami, przydatne w przyszłości do układania diet. Pozdrwiam
Ocena: 5/5
 
Na prawde rzetelnie przygotowany materiał szkoleniowy, duzo informacji zgromadzonych w przejrzystej formie. Pelen PROFESJONALIZM .Nauka na tym kursie to czysta przyjemność. Dziekuje i pozdrawiam
Ocena: 5/5
 
Przejrzyście i dobrze napisane materiały. Z przyjemnością się je czyta. Na koniec bardzo dobrze skonstruowany test.
Ocena: 5/5
 
Bardzo polecam kurs, szczególnie osobom z nadwagą, przygotowane materiały napisane są bardzo przystępnym językiem można bardzo dużo dowiedzieć się na temat zdrowego odżywiania. Próbowałam różnych metod na zgubienie kilku kilogramów i nic nie skutkowało. W czasie trwania kursu (3 tygodnie) schudłam 4 kg nie stosując żadnych drastycznych diet. Dziękuję i polecam kurs.
Ocena: 5/5
 
Polecam z czystym sumieniem kurs, materiały przygotowane na najwyższym poziomie. Polecam.
Ocena: 5/5
 
Kurs bardzo dobrze przygotowany. Jestem z niego bardzo zadowolona. Materiały zawierają wszystkie niezbędne informacje, które mnie interesują.
Ocena: 5/5
 
Kurs jest bardzo dobrze przygotowany, a materiały są przejrzyste i jasne. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten kurs właśnie w Poradni Dietetycznie Poprawni. Już miałam okazję wykorzystać zdobytą wiedzę i z pewnością na tym kursie nie poprzestanę. Polecam tym co się jeszcze wahają czy kurs rozpocząć. Po prostu warto.
Ocena: 5/5
 
Kurs bardzo dobrze przygotowany, wszystko jasne czytelne
Ocena: 5/5
 
Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie, wszystkie materiały konieczne do jego realizacji były zrozumiałe i przejrzyste. Wiedzę zdobytą podczas kursu wykorzystam w praktyce podczas układania codziennego jadłospisu dla całej rodziny.
Ocena: 5/5
 
Profesjonalnie przygotowany kurs, materiały na najwyższym poziomie oraz nieoceniona pomoc Pani Kamili
Ocena: 5/5
 
Znakomicie przygotowany materiał szkoleniowy, obszerne informacje zgromadzone w skondensowanej formie. Nauka na tym kursie to czysta przyjemność. Z racji sporej nadwagi będę pierwszym, który skorzysta z zawartych informacji, porad i planów żywieniowych, a cała rodzina już czeka w kolejce. Dziękuję za udział w szkoleniu, polecam i życzę dalszych sukcesów w działalności edukacyjnej.
Ocena: 5/5
 
Najlepszy kurs z jakiego miałam okazję dotychczas skorzystać. Wszystkie informacje jasno i rzetelnie przekazane. Świetny kontakt z z Panią Kamilą,która w razie potrzeby wszystko wyjaśni
Ocena: 5/5
 
Ładnie i dostępnie opracowane materiały. Polecam
Ocena: 5/5
 
Ciekawy kurs, materiały bardzo dobrze opisane, przystepnym językiem. Polecam.
Ocena: 5/5
 
Kurs został napisany w przejrzysty sposób , który umożliwia przyjemną naukę . Zakres merytoryczny pozwala doskonale zrozumieć zagadnienia związane z tematem kursu . Serdecznie polecam osobą chcącym zajmować się doradztwem dietetycznym .
Ocena: 5/5
 
Przede wszystkim dziękuję Pani Kamili Jachacy-Tureckiej za możliwość stałego kontaktu z Nią i wyjaśnianiu pytań i trudniejszych elementów kursu. Jestem pod dużym wrażeniem Jej wiedzy i pasji związanej z dietetyką. Pani Kamila zaraża tą pasją uczestników kursu, tak że ma się ochotę poznawać wiedzę na ten temat. Sam kurs jest ciekawy i wartościowy. Podoba mi się dobór materiałów i testów, a także sama formuła kursu, który można odbyć bez wychodzenia z domu i we własnym tempie. Szczerze polecam ten kurs zarówno tym, którzy chcą być doradcami lub coachami dietetycznymi, jak i osób, które chcą poznać tajniki zdrowego odżywiania na własny użytek.
Ocena: 5/5
 

Liczba recenzji: 51

Dorota Bojanowska

Data dodania: 21 September 2022

Wlasnie otrzymalam informacje o zaliczeniu kursu. Jestem cala zadowolona i szczesliwa. Wlozony wysilek byl tego wart. Troche odetchne i pewnie pojde wyzej :) Naprwde warto bylo.

Ocena: 5/5

Klaudia Pieczykolan

Data dodania: 16 September 2021

Kurs Zostań Doradcą Dietetycznym pomógł mi poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Cieszę się, że dalej będę mogła korzystać z udostępnionych mi materiałów szkoleniowych. Organizatorzy mają elastyczne podejście i odpowiadali na wszystkie moje pytania. Chętnie skorzystam z innych dostępnych tu szkoleń. Polecam!

Ocena: 5/5

Małgorzata Masłowska

Data dodania: 16 August 2021

Kurs bardzo fajny, materiały bardzo interesujące. Jestem bardzo szczęśliwa , że zdałam i że mogę w tym kierunku się dokształcać. Napewno nie skończy się to na jednym kursie. Pozdrawiam.

Ocena: 5/5

Ewelina B

Data dodania: 18 November 2020

Teoria bardzo przyjemna do przyswojenia, czytałam jednym tchem. tabelki, wzory, wyliczenia, przykłady bardzo przystepnie zobrazowane.

Ocena: 5/5

Robert Wąsowski

Data dodania: 14 February 2020

Świetny kurs dla osób, które chcą się nauczyć zdrowego odżywiania! Gorąco polecam wszystkim, materiały napisane w sposób czytelny i zrozumiały - nie jest to naukowy bełkot, gdzie ma się ochotę przestać czytać po 2 stronach. Dodatkowo bardzo miła obsługa ze strony Pań z Akademii! :)

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 51 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ... 11  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.