Strona głównae-Kursy SportoweKurs: Trening Cross i Strategia Żywieniowa

Kurs: Trening Cross i Strategia Żywieniowa

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Piękna i wyrzeźbiona sylwetka to Twój cel? Chcesz poznać podstawy treningu siłowo-kondycyjnego, suplementacji i odżywiania? Chcesz zostać specjalistą, który zaplanuje odpowiednie ćwiczenia, mając na uwadze płeć, wydolność fizyczną, kondycję psychiczną. Chcesz rozwijać zainteresowanie tym sportem wśród różnych grup ludzi i rozwijać ich umiejętności związane z prawidłową techniką? Dobrze trafiłeś, bo z nami Ci się to uda dzięki naszemu kursowi. Zdecyduj się na Kurs Trening Cross i Strategia Żywieniowa online na Dietetyczniepoprawni.pl.

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich fascynatów sportu, dbających o własną sylwetkę i zdrowe odżywianie, którym temat sportu i zdrowia nie są obce. Na kursie zostaną omówione najważniejsze zagadnienia z Treningu Cross (TC): metodyka, terminologia, odżywianie, suplementacja oraz ćwiczenia.

Rejestracja w organizacjach międzynarodowych
Nasza Poradnia jest członkiem W.C.T.A. czyli World Cross Training Association. W.C.T.A. zajmuje się propagowaniem Cross Treniengu na całym świecie poprzez organizację kursów, szkoleń, seminariów oraz zawodów w tej dyscyplinie. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami ma spory wpływ na merytorykę naszych kursów jak i na fakt honorowania wystawianych przez nas dyplomów z kursów trenerskich na arenie międzynarodowej.
WCTA

Tematyka kursu
Obecnie jednym z największych trendów w świecie fitness jest rodzaj ćwiczeń nazywany Trening Cross (TC). Trening Cross to rodzaj treningu kondycyjnego i siłowego o bardzo wysokiej intensywności. TC jest wspaniałą alternatywą dla monotonnych ćwiczeń na siłowni czy w klubach fitness. Crosstreningowcy nie tylko biegają, robią pompki i brzuszki, skaczą na skakance czy podnoszą ciężary, lecz także wiosłują, przenoszą różne przedmioty, przewalają ogromne opony, noszą worki z piaskiem, ciągną liny i robią dziesiątki innych rzeczy, których z pewnością nie można robić na siłowni czy w klubie fitness. Dzięki nam i naszemu kursowi poszerzysz wiedzę na ten temat.

W programie kursu m.in.:
 1. Czym jest Trening Cross?
 2. Podstawowe pojęcia z zakresu Trening Cross
 3. Anatomia ogólna, anatomia czynnościowa aparatu ruchu, fizjologia człowieka, fizjologia wysiłku fizycznego, szlaki energetyczne w organizmie
 4. Strategia żywieniowa w TC
 5. Zasady układania treningu
 6. Przykładowe ćwiczenia i plany treningowe o różnym poziomie intensywności
 7. Regeneracja potreningowa
 8. Zagadnienia z zakresu żywienia, diety i suplementacji
 9. Metodyka nauczania (omówienie zagadnień związanych z planowaniem zajęć i umiejętnościami nauczania innych).
Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 4 części (trzy edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs Trening Cross i Strategia Żywieniowa jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Świetny merytorycznie kurs,obszerny,szczegółowo omówiony i przyjemny oraz czytelny
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 1

Wojciech

Data dodania: 08 August 2017

Świetny merytorycznie kurs,obszerny,szczegółowo omówiony i przyjemny oraz czytelny

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.