Strona głównae-Kursy SportoweKurs Trenera Fitness i Dietetyki

Kurs Trenera Fitness i Dietetyki

399,00 zł 69,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Kurs Trenera Fitness i Dietetyki to e-kurs stanowiący absolutny przełom w myśleniu o zdrowym trybie życia. W miarę jak coraz więcej dowiadujemy się o kondycji, dobrym samopoczuciu i zdrowym stylu życia, okazuje się, że aby zsynchronizować wszystkie te czynniki, nie wystarczą jedynie wyrzeczenia, lecz potrzebna jest do tego również fachowa wiedza. Nasz kurs to nie tylko informacje na temat fitness ale przede wszystkim wskazówki i pomysły na poprawę zdrowia i kondycji fizycznej.

Nasz e-kurs udowodni Ci, że aktywne życie może być pasmem przyjemności i radości. Jednocześnie dowiedziemy, że aby żyć zdrowo i aktywnie, nie trzeba specjalne zmieniać trybu życia należy tylko przyjąć nowy kierunek myślenia, aby kształtować zdrowe nawyki żywieniowe, kondycję i dobre samopoczucie.

To ABC każdego TRENERA, który pragnie zadbać o zdrowie swojego podopiecznego.


Rejestracja w organizacjach międzynarodowych
Nasza Poradnia jest członkiem W.C.T.A. czyli World Cross Training Association. W.C.T.A. zajmuje się propagowaniem Cross Treniengu na całym świecie poprzez organizację kursów, szkoleń, seminariów oraz zawodów w tej dyscyplinie. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami ma spory wpływ na merytorykę naszych kursów jak i na fakt honorowania wystawianych przez nas dyplomów z kursów trenerskich na arenie międzynarodowej.

WCTA

Program kursu:
1. Anatomia
2. Biochemia
3. Teoretyczne podstawy treningu fitness
4. Metodyka zajęć fitness
5. Metodyka nauczania fitness
6. Bezpieczeństwo w fitnessie
7. Charakterystyka wybranych modułów zajęć fitness
8. Dietetyka i suplementacja
9. Obalamy mity

Szkolenie jest skierowane do każdego komu zależy na aktywnym trybie życia i zdrowym odżywianiu.  Polecamy je instruktorom fitness skoncentrowanym na kliencie, chcącym motywować do zmiany niezdrowych przyzwyczajeń żywieniowych, wykorzystywać potencjał i stwarzać możliwości rozwiązywania problemów oraz realizacji celów.

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 4 części (3 szkoleniowe i 1 egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu - jest natomiast informacja na temat długości trwania kursu (50 h).

Kurs TRENER FITNESS I DIETETYKI jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej - zaraz po zgłoszeniu możesz rozpocząć naukę. Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały naukowe drogą elektroniczną.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

  • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
  • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
  • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
  • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".
 
Kurs zawiera mnóstwo przydatnych informacji dotyczących nie tylko pracy instruktora fitnes! Kupiłam go,ponieważ chciałam bardziej dbać o siebie! Teraz dzięki zaczerpniętej wiedzy mogę dzielić się z innymi i pomagać im z kompleksami! Gorąco polecam!
Ocena: 5/5
 
Kurs polecam. Pod względem merytorycznym bardzo dobrze przygotowany, materiał bogaty zawierający niezbędną wiedzę w zakresie trenera fitness i wraz z kursem Trenera Personalnego zawiera komplet i uzupełnienie wiedzy niezbędnej w kierunku Trenera Fitness. Gorąco polecam
Ocena: 5/5

Witam serdecznie. Jestem z zawodu fizjoterapeuta i wykonalam kurs na swoje potrzeby osobiste. Kurs oceniam bardzo pozytywnie, materiały rzetelnie wykonane, które zawierają sporo fajnych informacji z zakresu fitness i dietetyki również. Czytało się je przyjemnie i mam wrażenie, że sporo poszerzyłam swoją więdzę w tym zakresie. Dziękuję także za wsparcie podczas kursu. Pozdrawiam
Ocena: 5/5

Bardzo pozytywnie oceniam wiedzę z zakresu dietetyki i fitness. Wg. mnie można w przyszłości uzupełnić go o więcej materiałów graficznych,, a może w formie dostępu do filmów online z przykładowymi ćwiczeniami fitness lub ciekawymi rozwiązaniami. Pzd i każdemu go polecam ....
Ocena: 5/5

Kurs jest dobry, informacja podana w fajny sposób, polecam:)
Ocena: 4/5

Bardzo fajny kurs i przydatne materiały edukacyjne. Dla wszystkich, którzy interesują się zdrowym sposobem życia.
Ocena: 5/5

Super kurs, wiadomości podane w bardzo przyswajalnej formie. Na pewno wykorzystam w swoich lekcjach w pracy w szkole. Będę kurs polecać i może skuszęsie na kolejny.
Ocena: 5/5

Świetny kurs, bardzo obszerne materiały. Polecam wszystkim, którym zależy na poszerzeniu swojej wiedzy.
Ocena: 5/5

Bardzo dobry kurs dla wszystkich zainteresowanych fitness i dietetyką. Zagadnienia opisane bardzo przejrzyście i wyczerpująco. Realizacja zamówienia przebiega bardzo sprawnie i bez jakichkolwiek problemów.
Polecam!
Ocena: 5/5

Polecam gorąco wszystkim, którzy choć w niewielkim stopniu interesują się zagadnieniami fitness, dietetyka. Ukończyłam kurs on-line, który w bardzo dużym stopniu uzupełnił moją wiedzę z w/w dziedziny. Wszystko przebiega sprawnie, bez jakichkolwiek problemów, a doradcy chętnie służą pomocą. Dlatego też postanowiłam nie zaprzestać na tym i już lada chwila rozpocznę dodatkowe szkolenie;)
Dziękuję całemu Zespołowi Dietetycznie Poprawni.
Ocena: 5/5
 

Liczba recenzji: 20

Anna

Data dodania: 15 January 2022

Serdecznie polecam. Solidna dawka wiedzy.

Ocena: 5/5

magdalena lapczyk

Data dodania: 09 November 2016

Gorąco polecam kurs ze względu na świetnie przygotowany materiał. Informacje zawarte w materiałach edukacyjnych bardzo szczegółowe. Można uzyskać szczegółową wiedzę.Mniej fitnesu więcej dietetyki i anatomii.

Ocena: 5/5

urszula hasior

Data dodania: 21 March 2016

Rzetelne i solidne podejście do tematu ,zagadnienia opracowane przystępnie i wyczerpująco . Bardzo dobrze opracowany kurs. Polecam korzystanie z kursów "Dietetycznie Poprawni" Dziękuję i pozdrawiam.

Ocena: 5/5

Małgorzata

Data dodania: 24 February 2016

Polecam w 100%! Bardzo przydatne informacje, terminowo przesyłane.

Ocena: 5/5

Anna - uczestniczka kursu

Data dodania: 18 February 2016

Bardzo przyjemna forma ukończenia kursu. Ciekawe informacje, czas przesyłania wiadomości przestrzegany. Serdecznie polecam!!

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 20 pozycji) Stron:  1  2  3  4  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.