Strona głównae-Kursy DietetyczneKurs: Prowadzenie gabinetu dietetycznego

Kurs: Prowadzenie gabinetu dietetycznego

149,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Warsztat skierowany jest do dietetyków i trenerów, którzy pracują z klientami/pacjentami w zakresie żywienia lub osób które wiążą swoją przyszłość z tym zawodem.

Podczas warsztatu dowiesz się wielu cennych informacji na temat prowadzenia gabinetu dietetycznego: aspekty prawne, podatkowe, marketingowe.

Ramowy program:
 • Przestrzeganie  przepisów  prawa  i  zasad  ekonomiki   w ochronie zdrowia
 • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów międzyludzkich
 • Charakteryzowanie działalności placówek żywieniowych
 • Kompleksowe  koncepcje dietetyczne
 • Prowadzenie dokumentacji żywieniowej pacjentów
 • Prowadzenie edukacji żywieniowej
 • Podstawy psychologii istotne w diecie
 • Prowadzenie gabinetu dietetycznego
 • Własny gabinet dietetyczny (rejestracja firmy, wybór lokalizacji, koszty uruchomienia, obsługa Pacjenta itp.).

Co daje ukończenie takiego warsztatu?

- zwiększasz swoje kwalifikacje zawodowe,
- masz możliwość prowadzenia swojej działalności związanej z żywieniem i dietetyką

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Warsztat doszkalający podzielony jest na 3 części (dwie edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Warsztat „Prowadzenie gabinetu dietetycznego” jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Wszystko pozytywnie. Wiedza przekazywana w nieprzytłaczający sposób. Można ją bezproblemowo przyswoić. Wszystko przesyłane na czas, a sam egzamin dla kogoś kto przykłada się do kursu nie będzie stanowić problemu. Był to mój pierwszy kurs z dietetyczniepoprawni, a teraz przymierzam się do kolejnego. Zdecydowanie polecam!
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 1

Bartosz J

Data dodania: 20 March 2018

Wszystko pozytywnie. Wiedza przekazywana w nieprzytłaczający sposób. Można ją bezproblemowo przyswoić. Wszystko przesyłane na czas, a sam egzamin dla kogoś kto przykłada się do kursu nie będzie stanowić problemu. Był to mój pierwszy kurs z dietetyczniepoprawni, a teraz przymierzam się do kolejnego. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.