Strona głównae-Kursy SportoweKurs: Master Personal Trainer (MPT)

Kurs: Master Personal Trainer (MPT)

499,00 zł

Produkt dostępny
Wersja kursu:

Ilość:szt.

Daj z siebie więcej! Idź do przodu! Nie zatrzymuj się! Ile razy jako trener personalny zdarzało Ci się mówić te słowa do swoich podopiecznych? Praca z własnym ciałem, trening mięśni i hart ducha to ciężka praca, która wymaga nieustannego podejmowania wyzwań. Ale przecież te same zasady obowiązują również Ciebie. Ty też musisz się rozwijać, poznawać nowe trendy, aktualizować swoją wiedzę. A wszystko po to aby być najlepszym trenerem personalnym!

Obecnie na rynku istnieje wiele kursów dedykowanych trenerom personalnym. Niestety większość z nich nie uwzględnia konieczności zapewnienia ciągłości edukacji trenera. Bardzo często zdobywanie wiedzy kończy się więc na jednym lub kilku oderwanych od siebie, weekendowych kursach. Kursy te zazwyczaj nie obejmują pełnego, potrzebnego zakresu wiedzy i umiejętności, które powinien zdobyć trener personalny.

Dlatego stworzyliśmy kurs Master Personal Trainer, czyli kontynuację szkolenia Trener Personalny. Innymi słowy: Trenel Personalny - poziom MASTER.

Kursy w ramach Akademii DIETETYCZNIE POPRAWNI to pełne kompendium wiedzy dla trenera personalnego. Kursy trenerskie zostały podzielone na poziomy, dzięki którym trener zdobędzie kompleksową wiedzę potrzebną do pracy, a jednocześnie może wybrać kierunek swojego rozwoju. To, o co zadbaliśmy szczególnie, to mocny program stworzony we współpracy z praktykami. Zachęcamy do zapoznania się z programem poszczególnych kursów oraz zasadami uczestnictwa w szkoleniach.

Dla kogo MPT?
Master Personal Trainer to kurs, w którym mają szansę wziąć udział nasi najlepsi absolwenci. Aby rozpocząć szkolenie i zostać Master Personal Trainer, musisz ukończyć wcześniej któryś z naszych kursów trenerskich: kurs trenera personalnego, trenera kulturystyki lub trenera fitness (oczywiście zdając egzamin z wynikiem pozytywnym).

Jeśli masz już ukończony u nas jeden z powyższych kursów - szkolenie MPT jest właśnie dla Ciebie. Wybierz opcję "tylko kurs MPT".

Dla tych z Państwa, którzy nie mają do tej pory ukończonego żadnego kursu trenerskiego w naszej akademii przygotowaliśmy specjalny pakiet: Kurs Master Personal Trainer oraz Trener Personalny. W ramach tego pakietu otrzymasz dwa pełnowartościowe kursy: każdy trwający kilka tygodni, zakończony osobnym egazminem. Do każdego otrzymasz na zakończenie imienny certyfikat (szczegóły poniżej). Przeczytaj więcej o kursie Trener Personalny.

Rejestracja w organizacjach międzynarodowych
Nasza Poradnia jest członkiem W.C.T.A. czyli World Cross Training Association. W.C.T.A. zajmuje się propagowaniem Cross Treniengu na całym świecie poprzez organizację kursów, szkoleń, seminariów oraz zawodów w tej dyscyplinie. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami ma spory wpływ na merytorykę naszych kursów jak i na fakt honorowania wystawianych przez nas dyplomów z kursów trenerskich na arenie międzynarodowej.
WCTA

Szczegóły kursu MPT:

 • Medical Training:
  • anatomia funkcjonalna,
  • omówienie funkcji poszczególnych grup mięśniowych i łańcuchów funkcjonalnych,
  • taśmy anatomiczne wg. Meyersa,
  • dysfunkcje aparatu ruchu
 • Streching PNF
 • FMS, TRENING CROSS, KETTLEBELL, GYMSTICK, TRX, INDOOR CYCLING, TAŚMY
 • Kontuzje a trening
 • Warsztat: Dieta i aktywność w walce z nadmiernymi kilogramami
 • Coaching, motywowanie, proces coachingu (kontrakt)
 • Psychologia pracy indywidualnej z klientem (komunikacja werbalna i niewerbalna)
 • Dietetyka i reguły żywieniowe w sporcie, redukcja masy ciała w sporcie
 • Promocja zdrowia, suplementacja, odżywki anaboliczne, antykataboliki, wspomaganie odporności psychicznej
Tytuł Master Personal Trainer zdobywają jedynie nieliczni. Jeśli marzysz o dołączeniu do tego elitarnego grona, zapisz się na kurs do Akademii DIETETYCZNIE POPRAWNI i uzyskaj niepowtarzalną szansę zdobycia nie tylko tego tytułu, ale również unikatowej wiedzy i umiejętności, których nie zdobędziesz na żadnym innym kursie. Dołącz do nas już dziś!

Warsztaty
MPT
Warsztaty to dodatkowe materiały, które otrzymasz w ramach kursu. Dotyczą charakterystyki różnych diet i aktywności sportowych (podstawowa przemiana materii, wpływ pożywienia na PPM, index glikemiczny, superkomensacja, kaloryczność potraw itp.). Zaliczenie warsztatów polega na rozwiązaniu zadań związanych z treścią warsztatów poprzez przeprowadzenie wyliczeń i pisemne uzasadnienie wyniku. 

Specyfikacja kursu MPT
Kurs doszkalający Master Personal Trainer to kompleksowy kurs dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę jako trener personalny lub poszerzyć dotychczas zdobyte kwalifikacje zawodowe. Kurs obejmuje 127 godzin wykładów i warsztatów on-line i składa się z kilkunastu bloków tematycznych takich jak m.in. Anatomia, Fizjologia, Planowanie treningu, Motywacja, Dietetyka, Metody treningowe. Program naszego kursu został opracowany przez praktyków, dzięki czemu stawia przede wszystkim na praktyczne aspekty pracy trenera. Przygotowując program kursu, nie zapomnieliśmy o najnowszych trendach i zagadnieniach treningowych, takich jak np. Medical Training, Trening Cross, TRX. Osoby, które ukończą nasz kurs zdobędą kompleksową wiedzę, umiejętności do pracy jako Trener Personalny Poziom Master. Kurs kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu ukończenia szkolenia w ramach AKADEMII DIETETEYCZNIE POPRAWNI.

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?

Kurs MPT podzielony jest na 5 części (trzy edukacyjne, jeden warsztat on-line kończący się pracą zaliczeniową oraz test końcowy). Co 2 tygodnie otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych on-line. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu końcowego oraz pracy zaliczeniowej z warsztatów. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs MPT jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:
 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Bardzo profesjonalnie przedstawiona pełna wiedza.Bardzo obszerny, szczegółowy materiał.Bardzo wysoka jakość kursu ,szybka i miła obsługa .Polecam gorąco!
Ocena: 5/5

Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że ten kurs to dopiero początek drogi w kierunku doskonalenia moich umiejętności jako "trener personalny". Wiedza zawarta w podręczniku na pewno inspiruje i rozwija moją wiedzę i ciekawość. Sam kurs oceniam wysoko. Oceniłbym bardzo wysoko przy założeniu, że mam możliwość po pierwsze pracy na liku PDF (zaznaczanie, zakładki, notatki) oraz pliki wideo. Chcąc zgłębić wybrane tematy poszukiwałem wykładów i video-blogów, stąd też spędziłem nad kursem o wiele więcej czasu niż jest to zakładane. Na pewno dużą zaletą jest elastyczne podejście ze strony Poradni do kursanta. Reasumując - polecam z czystym sumieniem i uprzedzam jedynie, że psychologia, fizjologia i anatomia mogą Was wciągnąć po pachy.
Ocena: 4/5

bardzo polecam!!!! profesjonalnie przygotowany kurs, obszerny materiał ale profesjonalnie przygotowany, także czyta się jak dobrą książkę;):)) naprawdę warto!
Ocena: 5/5

profesjonalnie przygotowany, omawiający szeroko wiele zagadnień treningowych, dietetycznych i coachingowych, gorąco polecam!
Ocena: 5/5

Dobrze przygotowany kurs. Obejmuje wiele zagadnień treningowych i żywieniowych a także suplementację. Egzamin i warsztat bardzo praktyczne i pomocne w pracy trenera personalnego. POLECAM!:)

Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 5

Anna Olszewska

Data dodania: 02 April 2021

Bardzo profesjonalnie przedstawiona pełna wiedza.Bardzo obszerny, szczegółowy materiał.Bardzo wysoka jakość kursu ,szybka i miła obsługa .Polecam gorąco!

Ocena: 5/5

Sławek

Data dodania: 15 September 2020

Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że ten kurs to dopiero początek drogi w kierunku doskonalenia moich umiejętności jako "trener personalny". Wiedza zawarta w podręczniku na pewno inspiruje i rozwija moją wiedzę i ciekawość. Sam kurs oceniam wysoko. Oceniłbym bardzo wysoko przy założeniu, że mam możliwość po pierwsze pracy na liku PDF (zaznaczanie, zakładki, notatki) oraz pliki wideo. Chcąc zgłębić wybrane tematy poszukiwałem wykładów i video-blogów, stąd też spędziłem nad kursem o wiele więcej czasu niż jest to zakładane. Na pewno dużą zaletą jest elastyczne podejście ze strony Poradni do kursanta. Reasumując - polecam z czystym sumieniem i uprzedzam jedynie, że psychologia, fizjologia i anatomia mogą Was wciągnąć po pachy.

Ocena: 4/5

monika

Data dodania: 31 January 2018

bardzo polecam!!!! profesjonalnie przygotowany kurs, obszerny materiał ale profesjonalnie przygotowany, także czyta się jak dobrą książkę;):)) naprawdę warto!

Ocena: 5/5

Artur

Data dodania: 30 January 2018

profesjonalnie przygotowany, omawiający szeroko wiele zagadnień treningowych, dietetycznych i coachingowych, gorąco polecam!

Ocena: 5/5

Michal

Data dodania: 01 July 2016

Dobrze przygotowany kurs. Obejmuje wiele zagadnien treningowych i żywieniowych a także suplementację. Egzamin i warsztat bardzo praktyczne i pomocne w pracy trenera personalnego. POLECAM!:)

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.