Strona głównae-Kursy UrodaKurs masaż i odnowa biologiczna

Kurs masaż i odnowa biologiczna

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Kurs adresowany jest do osób chcących zdobyć nowe umiejętności z zakresu masażu oraz tych, którzy są już związani z branżą medyczną, kosmetyczną, sportową w celu poszerzenia swoich wiadomości.

Kurs zawiera między innymi:
 1. Anatomia i fizjologia człowieka,
 2. Zasady i techniki wykonywania masażu
 3. Wykonywanie drenażu limfatycznego
 4. Podstawy kinezyterapii
 5. Masaż relaksacyjny, segmentarny, izometryczny, odchudzający, sportowy oraz kosmetyczny
 6. Odnowa biologiczna
 7. Techniki relaksacyjne
Nasz kurs daje możliwość nauczenia się najistotniejszych aspektów dotyczących masażu oraz odnowy biologicznej.

Gdzie można podjąć pracę?
Osoby, które ukończyły kurs masażu mogą podjąć pracę m.in. w:
 • ośrodkach SPA
 • salonach kosmetycznych
 • salonach odchudzających
 • klubach sportowych
 • salonach odnowy biologicznej
Ukończony kurs pozwala również na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Osoby posiadające ukończony kurs z zakresu masażu mogą prowadzić działalność związaną z realizacją usług dla ludności w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, w oparciu o przepisy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 24 grudnia 2007 r. sprawie Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) (Dz. U. Nr 251, poz. 1885, z późn. zm.) w ramach działu 96.04.Z Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej, obejmującego działalność usługową łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp., mająca na celu poprawę samopoczucia.

Należy jednocześnie zaznaczyć, iż podklasa ta nie obejmuje:
- masaży i terapii leczniczych sklasyfikowanych w 86.90.A;
- działalności klubów i obiektów służących poprawie kondycji fizycznej (centra fitness) i kulturystyce, sklasyfikowanej w 93.13.Z.

Jednocześnie informujemy, iż prowadzenie działalności usługowej niebędącej udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej reguluje ustawa z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2007 Nr 155, poz. 1095, z późn. zm.). Należy jednakże podkreślić, iż w zakres działalności nie mogą wchodzić czynności zastrzeżone dla innych zawodów.

Co daje ukończenie takiego kursu?
- podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe
- poznajesz zasady i techniki różnych form masażu
- poznajesz aspekty dotyczące odnowy biologicznej

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Kurs dokształcający podzielony jest na 3 części (dwie edukacyjne i jedną egzaminacyjną). W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs "Masaż i odnowa biologiczna" jest szkoleniem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:
 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentówRecenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Ogromna dawka wiedzy, materiały przejrzyste, napisane bardzo przystępnym językiem. Kontakt rewelacyjny, gorąco polecam :)))
Ocena: 5/5

Polecam! Kurs bardzo ciekawy, dużo informacji,które powinna znać każda osoba
Ocena: 5/5

Swietny kurs , polecam , przejrzyscie stworzony material dydaktyczny podzielony na 2 cz na 2 tyg , dzieki ktoremu sporo sie dowiedzialam na temat roznego rodzaju masazu bardzo pomocny nawet dla samej mnie , Wszystko sprawnie ,bez jakich kolwiek opoznien. Zdalam pozytywnie i otrzymalam certyfikat ukoncznia . Bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam
Ocena: 5/5

Gorąco POLECAM ten kurs. Bardzo dobre materiały, idealny kontakt, wszystko bardzo precyzyjnie opisane, wyjaśnione co na pewno zaowocuje w przyszłości zajmując się masażami.
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 6

Marzena

Data dodania: 06 October 2022

Bardzo polecam! Szybko przesłane materiały. Materiały bardzo szczegółowe i obszerny zakres informacji. Bardzo przydatne. Sprawny kontakt.

Ocena: 5/5

Kamilla Gutkowska

Data dodania: 12 May 2022

Kurs bardzo dobrze opisany krótko i zwięźle same najważniejsze zagadnienia. Napewno skorzystam ponownie z kursów. Polecam serdecznie. Warto.

Ocena: 5/5

Anna

Data dodania: 29 August 2020

Ogromna dawka wiedzy, materiały przejrzyste, napisane bardzo przystępnym językiem. Kontakt rewelacyjny, gorąco polecam :)))

Ocena: 5/5

Lena

Data dodania: 30 April 2020

Polecam! Kurs bardzo ciekawy, dużo informacji,które powinna znać każda osoba

Ocena: 5/5

Beata z Koszalina

Data dodania: 01 February 2019

Swietny kurs , polecam , przejrzyscie stworzony material dydaktyczny podzielony na 2 cz na 2 tyg , dzieki ktoremu sporo sie dowiedzialam na temat roznego rodzaju masazu bardzo pomocny nawet dla samej mnie , Wszystko sprawnie ,bez jakich kolwiek opoznien. Zdalam pozytywnie i otrzymalam certyfikat ukoncznia . Bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 6 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
Napisz recenzję
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.