Strona głównae-Kursy UrodaKurs: Makijaż, stylizacja i dietetyka

Kurs: Makijaż, stylizacja i dietetyka

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Program ekursu skonstruowano w taki sposób, aby przekazać podstawową wiedzę z zakresu makijażu, stylizacji oraz dietetyki.

Treści nauczania realizowane będą w następujących blokach tematycznych:
  • Budowa i funkcje skóry
  • Podstawy makijażu
  • Podstawy kreowania wizerunku
  • Stylizacja damska i męska
  • Dietetyka
Kult młodości i poprawienia własnej urody sprawia, że młody człowiek od jak najwcześniejszych lat zmuszony jest, by dbać nie tylko o własny wizerunek, ale także o kondycję skóry, jak również całego ciała. Kreowanie własnego wizerunku, stylizacja oraz dietetyka to klucz do sukcesu, ponieważ w dalszym ciągu aktualne jest przysłowie „Jak Cię widzą tak Cię piszą”. Nie sposób więc funkcjonować w otoczeniu bez znajomości podstawowych zasad wizażu i pielęgnacji ciała oraz dietetyki. Poprzez wprowadzenie ekursu z zakresu wizażu, stylizacji i dietetyki nasi kursanci zdobędą, poszerzą własną wiedzę i poznają nowe treści dotyczące tej tematyki. Dzięki zdobytym umiejętnościom będą w stanie kreować własny wizerunek oraz bliskich z ich otoczenia. Rezultatem działań będzie również kreatywność i pomoc w tworzeniu wizerunku przyszłych klientów.

Dla kogo to szkolenie?

Szkolenie dedykowanie jest dla kosmetyczek, dietetyków, pracowników SPA oraz przede wszystkim kobiet dbających o piękno wewnętrzne i zewnętrzne.

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?

Kurs doszkalający podzielony jest na 4 części (trzy edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu dietetykowi rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu - jest natomiast informacja na temat długości trwania kursu (50 h). Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs Makijaż, stylizacja i dietetyka jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:

Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

  • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
  • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
  • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
  • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów

Liczba recenzji: 1

Renata

Data dodania: 11 October 2022

Bardzo dużo ciekawych informacji dla osób ceniących zdrowie i urodę. Makijaż i stylizacja połączone z dietetyką - na czasie, rzeczowo i konkretnie. Kurs godny polecenia.

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.