Kurs: INTENDENT realizator żywienia zbiorowego

199,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Celem kursu dokształcającego jest zapoznanie uczestników z podstawami prawnymi, ze szczególnym uwzględnieniem zmian po 2016 roku. W trakcie kursu uczestnicy zostaną zapoznani z obowiązkami intendenta realizatora żywienia zbiorowego. Przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące prawa zamówień publicznych oraz bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Zdobędą Państwo również wiedzę na temat zasad GHP i GMP oraz elementów HACCP. Przedstawione zostaną również podstawy żywienia dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Szkolenie dla realizatorów żywienia zbiorowego w jednostkach systemu oświaty i szpitalach:  intendentów, zaopatrzeniowców, osób bezpośrednio zajmujących się przygotowywaniem posiłków, a także firm cateringowych dostarczających posiłki do szkół, przedszkoli i szpitali, dyrektorów placówek oraz nauczycieli.

Obszary tematyczne dla realizatorów żywienia zbiorowego:
 • Zasady zdrowego żywienia
 • Fizjologiczne  normy żywienia
 • Diety w wybranych chorobach
 • Żywienie zbiorowe w szkołach i przedszkolach – interpretacja zapisów rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26.07.2016 r. w kontekście żywienia zbiorowego.
 • Ocena jadłospisów przedszkolnych i szkolnych.
 • Obliczanie wartości energetycznej i odżywczej jadłospisów.
 • Oświadczenia żywieniowe i zdrowotne oraz tabela wartości odżywczej na etykietach żywności.
 • Zagrożenia mikrobiologiczne w produkcji i obrocie żywnością w żywieniu zbiorowym.
 • Reformulacja – sposób na poprawę jakości zdrowotnej produktów spożywczych
 • Zasady komponowania prawidłowo zbilansowanych jadłospisów, interpretacja istniejących  zarządzeń.
Poza e-szkoleniem uczestnicy otrzymają również szereg niezbędnych materiałów tj. Ustawę z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, najnowsze Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach, przykłady zdrowych jadłospisów.

Do kogo skierowany jest szkolenie?
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem, intendentów lub osoby starające się o to stanowisko, dyrektorów placówek oświatowych.

PAMIĘTAJ: Dzięki ukończonemu szkoleniu podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe.

Co daje ukończenie takiego szkolenia?
- podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 4 części (trzy edukacyjne i jedną egzaminacyjną). W celu zaliczenia szkolenia należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia szkolenia. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Szkolenie „INTENDENT realizator żywienia zbiorowego” jest szkoleniem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:
 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentówRecenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Ciekawy kurs, wszystko bardzo sprawnie przebiega. Przystępna cena. Polecam
Ocena: 5/5

Bardzo przejrzyste materiały, dużo nowej wiedzy. Fajne materiały do wykorzystania w pracy.
Ocena: 5/5

Jesteś świeżo po ukończeniu kursu, polecam z całego serca, obszerne materiały, szybki i bardzo dobry kontakt. Naprawdę warto!!!!
Ocena: 5/5

Polecam kurs, bardzo obszerna i przydatna ilość materiałów do nauki. Super kontakt z organizatorami, na maile bardzo szybko odpowiadali. Wszystkim polecam.
Ocena: 5/5

świetny kurs rewelacyjne materiały dostarczone bardzo szybko naprawdę polecam. Profesjonalni szkoleniowcy i bardzo pomocni.
Ocena: 5/5

Bardzo ciekawy kurs, dużo istotnych informacji podanych w przystępnej formie i dodatkowej fachowej literatury. Bardzo dobry kontakt z prowadzącymi. Polecam i jeszcze raz polecam :-)
Ocena: 5/5

Polecam. Cały kurs super przygotowany, dostępność materiałów do nauki też super.
Ocena: 5/5

Witam, polecam ten kurs z czystym sumieniem! Materiałów sporo i czasu akurat by się nauczyć. :)
Ocena: 5/5

Kurs bardzo przejrzysty z mnóstwem materiału , wszystko opisane w sposób zrozumiały. Wszystkim polecam gorąco- naprawdę warto.
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 9

ANKA

Data dodania: 16 July 2021

Ciekawy kurs, wszysto bardzo sprawnie przebiega. Przystępna cena. Polecam

Ocena: 5/5

Marzena

Data dodania: 14 June 2021

Bardzo przejrzyste materiały, dużo nowej wiedzy. Fajne materiały do wykorzystania w pracy.

Ocena: 5/5

Marta Świder

Data dodania: 28 January 2021

Jesteś świeżo po ukończeniu kursu, polecam z całego serca, obszerne materiały, szybki i bardzo dobry kontakt. Naprawdę warto!!!!

Ocena: 5/5

Marta Gajewska

Data dodania: 25 May 2020

Polecam kurs, bardzo obszerna i przydatna ilość materiałów do nauki. Super kontakt z organizatorami, na maile bardzo szybko odpowiadali. Wszystkim polecam.

Ocena: 5/5

sylwia

Data dodania: 23 August 2018

świetny kurs rewelacyjne materiały dostarczone bardzo szybko naprawde polecam. Profesjonalni szkoleniowcy i bardzo pomocni.

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 9 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.