Strona głównae-Kursy SportoweKurs Instruktor Jogi i Dietetyki

Kurs Instruktor Jogi i Dietetyki

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Współczesny świat dostarcza nam ogromnej ilości stresu i napięć, które mają ogromny wpływ na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Jeśli poszukujecie sposobu, który pozwoli osiągnąć wewnętrzne skupienie, spokój oraz wyciszenie to nasz kurs to umożliwi.

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka i wyciszony organizm to Twój cel? Chcesz poznać podstawy treningu jogi, suplementacji i odżywiania? Chcesz zostać specjalistą, który zaplanuje odpowiednie ćwiczenia, mając na uwadze płeć, wydolność fizyczną, kondycję psychiczną. Chcesz promować zdrowie i aktywność ruchową wśród różnych grup ludzi? Dobrze trafiłeś, bo nasz kurs jest unikatową, w stosunku do zajęć stacjonarnych, pozycją na rynku: prezentuje wiedzę teoretyczną jogi, a więc zawiera informacje na temat odżywiania i technik relaksacyjnych, zawiera praktyczny instruktaż dotyczący wykonywania podstawowych asan oraz przedstawia podstawy prawidłowego oddychania. Zdecyduj się na kurs instruktora jogi online na Dietetyczniepoprawni.pl.

Rejestracja w organizacjach międzynarodowych
Nasza Poradnia jest członkiem W.C.T.A. czyli World Cross Training Association. W.C.T.A. zajmuje się propagowaniem Cross Treniengu na całym świecie poprzez organizację kursów, szkoleń, seminariów oraz zawodów w tej dyscyplinie. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami ma spory wpływ na merytorykę naszych kursów jak i na fakt honorowania wystawianych przez nas dyplomów z kursów trenerskich na arenie międzynarodowej.
WCTA

Tematyka kursu
Joga to zestaw ćwiczeń poprawiających m.in. elastyczność ciała, samopoczucie i świadomość własnego ciała. Nieskomplikowane ćwiczenia pomogą zaktywizować także te części ciała, które wymagają wyszczuplenia. O wszystkich jego korzyściach mogą się przekonać osoby w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej. Ćwiczenia jogi m.in. wzmacniają kręgosłup, poprawiają postawę ciała i pozwalają wyrzeźbić smukłą sylwetkę bez forsownego wysiłku. Joga pozwala także zyskać świadomość własnego ciała i osiągnąć harmonię umysłu i całego organizmu.

Program kursu
1. Czym jest joga?
2. Trening jogi
3. System czakramów
4. Oddychanie
5. Medytacja
6. Joga a stres
7. Wpływ jogi na zdrowie a budowa organizmu (anatomia)
8. Zagadnienia z zakresu żywienia i suplementacji
9. Dieta w treningu jogi
10. Dieta jogina
11. Nauka prawidłowej postawy ciała i pozycji ćwiczeń
12. Podstawowe ćwiczenia na macie - zasady, technika
13. Metodyka nauczania (omówienie zagadnień związanych z planowaniem zajęć i umiejętnościami nauczania innych).
 
Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?

Kurs doszkalający podzielony jest na 4 części (trzy edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs instruktora jogi jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako Placówka Kształcenia Ustawicznego, wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 1134 K, prowadzonej przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

  • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
  • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
  • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
  • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów

Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Dobrze przygotowany zakres z zakresu anatomii i żywienia.
Ocena: 4/5

Kurs solidnie przygotowany aczkolwiek przydałby się dodatek w postaci krótkich filmików, slajdów. Sam opis nie zawsze może być w 100% zrozumiały, szczególnie jeżeli ktoś jest wzrokowcem. Zdziwiłam się również, że jest tak duży dodatek wiadomości o diecie/odżywianiu. Nastawiałam się bardziej na sam pilates, ale ogólnie kurs polecam.
Ocena: 4/5

Bardzo bolecam. Obszerna ilość materiałów, duża dawka wiedzy.
Ocena: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z kursu . Otrzymałam bardzo dużo materiałów szkoleniowych przygotowanych w ciekawy sposób. POLECAM!
Ocena: 5/5

Kurs godny polecenia a materiały bardzo przydatne. Przydałoby się kilka zmian np jeśli chodzi o nazewnictwo (w kategoriach i później w opisach) chodzi o ujednolicenie tak by nie trzeba było szukać. Jednak jest to tylko kosmetyka. Jeśli chodzi o resztę to przystępnie napisane również jako uzupełnienie wiedzy dla osób praktykujących jogę.

Ocena: 4/5

Przydatne, obszerne materiały związane z aspektami diety i anatomii w jodze. Warte polecenia osobom, które już praktykują jogę.
Ocena: 4/5
 
Materiały zawierają kompendium wiedzy na temat jogi i dietetyki. Opracowane są w bardzo przystępnej i zrozumiałej formie. Polecam
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 7

Artur WłAodarczylllk

Data dodania: 15 May 2021

Dobrze przygotowany zakres z zakresu anatomii i żywienia.

Ocena: 4/5

Justyna

Data dodania: 14 April 2020

Kurs solidnie przygotowany aczkolwiek przydałby się dodatek w postaci krótkich filmików, slajdów. Sam opis nie zawsze może być w 100% zrozumiały, szczególnie jeżeli ktoś jest wzrokowcem. Zdziwiłam się również, że jest tak duży dodatek wiadomości o diecie/odżywianiu. Nastawiałam się bardziej na sam pilates, ale ogólnie kurs polecam.

Ocena: 4/5

Anna

Data dodania: 02 July 2019

Bardzo bolecam. Obszerna ilość materiałów, duża dawka wiedzy.

Ocena: 5/5

WIOLA

Data dodania: 06 November 2016

Jestem bardzo zadowolona z kursu . Otrzymałam bardzo dużo materiałów szkoleniowych przygotowanych w ciekawy sposób. POLECAM!

Ocena: 5/5

Klaudia

Data dodania: 05 January 2016

Kurs godny polecenia a materiały bardzo przydatne. Przydałoby się kilka zmian np jeśli chodzi o nazewnictwo ( w kategoriach i później w opisach) chodzi o ujednolicenie tak by nie trzeba było szukać. Jednak jest to tylko kosmetyka. Jeśli chodzi o resztę to przystępnie napisane również jako uzupełnienie wiedzy dla osób praktykujących jogę.

Ocena: 4/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 7 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.