Strona głównae-Kursy SportoweKurs: Instruktor Dietetyki i Nordic walking

Kurs: Instruktor Dietetyki i Nordic walking

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Piękna i wyrzeźbiona sylwetka to Twój cel? Chcesz poznać podstawy treningu nordic walking, suplementacji i odżywiania? Chcesz zostać specjalistą, który zaplanuje odpowiednie ćwiczenia, mając na uwadze płeć, wydolność fizyczną, kondycję psychiczną. Chcesz rozwijać zainteresowanie nordic walking wśród różnych grup ludzi, rozwijać ich umiejętności związane z prawidłową techniką tego sportu? Dobrze trafiłeś, bo z nami Ci się to uda dzięki naszemu kursowi. Zdecyduj się na kurs instruktora dietetyki i nordic walking online na Dietetyczniepoprawni.pl.

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich fascynatów sportu, dbających o własną sylwetkę i zdrowe odżywianie, którym temat sportu i zdrowia nie są obce. Może być również prezentem dla bliskiej osoby (datę rozpoczęcia kursu możesz ustalić indywidualnie).

Rejestracja w organizacjach międzynarodowych
Nasza Poradnia jest członkiem W.C.T.A. czyli World Cross Training Association. W.C.T.A. zajmuje się propagowaniem Cross Treniengu na całym świecie poprzez organizację kursów, szkoleń, seminariów oraz zawodów w tej dyscyplinie. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami ma spory wpływ na merytorykę naszych kursów jak i na fakt honorowania wystawianych przez nas dyplomów z kursów trenerskich na arenie międzynarodowej.
WCTA
Tematyka kursu
Umiejętności instruktarzu oraz prowadzenia ciekawych zajęć Nordic Walking, bogatych w różnorodne formy treningu i zabawy z kijami to w dzisiejszych czasach standardowa umiejętność wymagana od pracodawców strefy wellness, placówek sportowych, medycznych, szkół, prywatnych firm czy u indywidualnego klienta. Instruktorzy posiadający taką wiedzę zdobytą pod okiem fachowców są dużo lepiej postrzegani na rynku pracy, jak i podczas zajęć prowadzonych na własną rękę.

W programie kursu m.in.:
 1. Historia Nordic Walking w Polsce i na świecie
 2. Aspekty zdrowotne marszy z kijami
 3. Nauka doboru profesjonalnego sprzętu do intensywności marszy czy biegów
 4. Zasady i technika prawidłowego treningu
 5. Specjalistyczne wskazania i przeciwwskazania do treningu
 6. Zagadnienia z zakresu żywienia, diety i suplementacji
 7. Nauka prawidłowej postawy ciała i pozycji ćwiczeń
 8. Kręgosłup i jego ruchy (jego budowa i funkcje)
 9. Budowa oraz zakres ruchów stawów i miednicy
 10. Metodyka nauczania (omówienie zagadnień związanych z planowaniem zajęć i umiejętnościami nauczania innych)
Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 4 części (trzy edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs instruktora dietetyki i nordic walking w Akademii Dietetycznie Poprawni jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Kurs godny polecenia. Materiały przygotowane z wielką starannością i myślę , że jeszcze nie raz do nich będę zaglądać ;) Wiele rzeczy stało się dla mnie jasnych i rozwiało moje wątpliwości. Kurs pozwolił mi poznać moje błędy , które do tej pory popełniałam. Więc biorę się do solidnej pracy i przygotowania treningu dla mojej grupy Nordic Wolking. POLECAM KURS.
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 1

Ewa

Data dodania: 24 November 2015

Kurs godny polecenia. Materiały przygotowane z wielką starannością i myślę , że jeszcze nie raz do nich będę zaglądać ;) Wiele rzeczy stało się dla mnie jasnych i rozwiało moje wątpliwości. Kurs pozwolił mi poznać moje błędy , które do tej pory popełniałam. Więc biorę się do solidnej pracy i przygotowania treningu dla mojej grupy Nordic Wolking. POLECAM KURS.

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.