Strona głównae-Kursy SportoweKurs Instruktor Biegania i Dietetyki

Kurs Instruktor Biegania i Dietetyki

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Lubisz biegać, wysiłek nie jest dla Ciebie wyzwaniem, a wydawanie poleceń innym sprawia Ci przyjemność? Zawód instruktora biegania i dietetyki będzie dla Ciebie idealny!

Chcesz zostać specjalistą, który potrafi zaplanować odpowiednie ćwiczenia, mając na uwadze płeć, wydolność fizyczną, kondycję psychiczną. Chcesz promować zdrowie i aktywność ruchową jaką jest bieganie wśród różnych grup ludzi? Dobrze trafiłeś, bo z nami Ci się to uda dzięki naszemu kursowi instruktora biegania i dietetyki on-line.

Rejestracja w organizacjach międzynarodowych
Nasza Poradnia jest członkiem W.C.T.A. czyli World Cross Training Association. W.C.T.A. zajmuje się propagowaniem Cross Treniengu na całym świecie poprzez organizację kursów, szkoleń, seminariów oraz zawodów w tej dyscyplinie. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami ma spory wpływ na merytorykę naszych kursów jak i na fakt honorowania wystawianych przez nas dyplomów z kursów trenerskich na arenie międzynarodowej.
WCTA


Co zyskujesz kupując e- kurs instruktora biegania i dietetyki?
 • po pierwsze: nauczysz się jak dopasować program ćwiczeń biegowych oraz dobierać odpowiednią dietę dla swojego klienta uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter
 • po drugie: nauczysz się pomagać ludziom w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki
 • po trzecie: otrzymasz certyfikat ukończenia kursu instruktora biegania i dietetyki
Nasz kurs to profesjonalna wiedza, dzięki której staniesz się ekspertem. Kurs zawiera ogromną liczbę materiałów dydaktycznych! Materiały udostępniane są w formie mailowej.

Program kursu:
Cz. 1
 • Humanistyczne podstawy rekreacji
 • Biologiczne podstawy rekreacji
 • Teoria i metodyka rekreacji
 • Marketing i organizacja imprez
 • Turystyka
 • Pierwsza pomoc przed medyczna
Cz. 2
 • Geneza joggingu na świecie i w Polsce
 • Teoretyczne podstawy treningu
 • Struktura treningu
 • Metody treningu
 • Anatomia funkcjonalna narządu ruchu człowieka
 • Fizjologia
Cz. 3
 • Żywienie i dieta w treningu biegowym,
 • odnowa biologiczna
Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 4 części (trzy edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs instruktora biegania i dietetyki jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów

Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Bardzo wartościowy i merytoryczny kurs. Na prawdę warto się zapisać! Polecam!
Ocena: 5/5

Świetny kurs dostarczający wiele informacji przedstawionych w ciekawy sposób. Jestem od niedawna pasjonatem biegania, jednak dopiero wiedza zdobyta podczas tego kursu zweryfikowała moje wyobrażenia na temat mojego obecnego hobby. Polecam wszystkim zainteresowanym !:)
Ocena: 5/5

Profesjonalne przeprowadzone szkolenie , Polecam!!!
Ocena: 5/5

Bardzo dobry kurs, z obszerną i bardzo przydatną wiedzą.
Ocena: 5/5

Bardzo dużo materiałów z ogromną wiedzą. Warto uczestniczyć w tym kursie.
Ocena: 5/5

Kurs zorganizowany profesjonalnie. Materiały docierały bez opóźnień. Materiały pozwoliły uporządkować i poszerzyć posiadaną wiedzę. Myślę, że będzie to procentować w dalszej mojej "przygodzie z bieganiem".
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 11

Anna Złotnik - Skura

Data dodania: 25 June 2020

Świetny kurs, pogłębiłam swoją wiedzę. W sposób rzetelny przedstawione wiadomości. Bardzo polecam.

Ocena: 5/5

Tomasz Nowacki

Data dodania: 25 May 2020

Serdecznie polecam! Obszerne i merytoryczne informacj. Szczególnie część II i III była dla mnie bardzo użyteczna

Ocena: 5/5

Aneta

Data dodania: 03 December 2018

Materiały z kursu merytorycznie przygotowane dostarczające fachowej wiedzy. Treści przedstawione w sposób jasny, uporządkowany poparty przykładami. Serdecznie polecam!

Ocena: 5/5

Emil

Data dodania: 17 October 2018

Świetnie usystematyzowany, zredagowany i poprowadzony kurs. Materiały przyswaja się nadzwyczaj łatwo i przyjemnie. Polecam wszystkim pasjonatom biegania!

Ocena: 5/5

Piotr M.

Data dodania: 06 August 2018

Materiał rzeczywiście obszerny, w zależności od potrzeb każdy przyszły instruktor powinien znaleźć coś dla siebie. Naukowe opracowanie zagadnień inspiruje do intelektualnego podejścia do kwestii aktywności fizycznej i świadomej postawy wobec aspektu dietetycznego. Cenne są spojrzenia z różnych perspektyw na określone kwestie. Wcześniejsze obawy, czy się sprosta wymogom egzaminu, okazały się płonne; egzamin daje poczucie spełnienia wymogów, ale jest w zakresie możliwości dla kogoś,kto się z materiałem zapoznał. Uwaga odnośnie zawartości: w rysie historycznym warto byłoby uaktualnić niektóre dane - np. dot. osiągnięć w dziedzinie biegania - odnotowano nowe rekordy, pojawiły się nowe nazwiska w panteonie sław. Podsumowując: warto było zrezygnować z tych paru chwil na biegowych trasach i spędzić je przed monitorem , by ukończyć kurs ;)

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 11 pozycji) Stron:  1  2  3  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.