Strona głównae-Kursy DietetyczneKurs: Doradca Dietetyczny - poziom Master

Kurs: Doradca Dietetyczny - poziom Master

499,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Znasz się na dietetyce? Udzielasz porad związanych z odżywianiem? Przejdź na poziom Master! Przystąp do kursu Doradca Dietetetyczny - poziom Master, zalicz test i uzyskaj certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje!

Jest to kurs dzięki któremu pogłębisz swoje doświadczenia z dziedziny dietetyki, sportu, psychologii o wiedzę na temat rozumienia, obserwowania oraz wnioskowania o potrzebach żywieniowych człowieka. Dzięki temu będziesz skuteczniej diagnozować motywację do zmian w obszarze nawyków żywieniowych oraz stylu życia pacjenta.

Po naszym kursie Doradcy Dietetetyczni - poziom Master, powinni adekwatnie wybierać i dostosowywać swoją wiedzę do sytuacji Klienta, aby pomagać mu zmieniać nie tylko konkretne nawyki, ale i cały sposób myślenia o nich i o sobie, tak aby wprowadzane zmiany były wynikiem świadomych decyzji.

Kurs Doradca Dietetetyczny - poziom Master to sposób na zdobycie nowych pomysłów, inspiracji i narzędzi do jeszcze skuteczniejszej pracy z Klientem/Pacjentem. Dzięki temu praca stanie się bardziej satysfakcjonujące zarówno dla Doradcy jak i dla jego podopiecznego.

Kurs zawiera między innymi:

 1. Podstawy żywienia człowieka
 2. Zachowania zdrowotne i czynniki kształtujące stan zdrowia
 3. Ocena stanu zdrowia (wpływ środowiska na zdrowie człowieka, mechanizmy obronne organizmu w walce z zanieczyszczeniami środowiska, biomonitorowanie człowieka, szkodliwe wpływy cywilizacji)
 4. Żywienie człowieka zdrowego i chorego (najczęstsze błędy żywieniowe, klasyfikacja i charakterystyka diet, żywienie podstawowe, żywienie w chorobach układu pokarmowego, układu moczowego, w chorobach metabolicznych, w chorobach układu krążenia, w schorzeniach skóry (AZS, łuszczyca, trądzik, odleżyny, oparzenia),
 5. Żywienie dziecka zdrowego i chorego (Żywienie dziecka chorego. Postępowanie dietetyczne w chorobach układu pokarmowego i w przypadku braku apetytu, postępowanie dietetyczne w wybranych chorobach genetycznych)
 6. Wszystko o energii w organizmie
 7. Reguły żywieniowe w sporcie (podstawy diety w treningu siłowym, wytrzymałościowym, sportach szybkościowych, wegetarianizm w sporcie, ładunek glikemiczny kontra indeks glikemiczny)
 8. Metody kształtowania zachowań zdrowotnych
 9. Podstawy psychologii istotne w diecie (psychologia pracy indywidualnej z klientem)


Do kogo skierowany jest kurs?

Kurs doszkalający przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych dietetyką i zdrowym odżywianiem na najwyższym poziomie. Dzięki ukończonemu kursowi podnosisz swoje kwalifikacje.

Co daje ukończenie takiego kursu?

 • podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe,
 • masz możliwość prowadzenia swojej działalności związanej z żywieniem i dietetyką,
Jak to wygląda w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 3 części (dwie edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych online. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs Doradca Dietetetyczny - poziom Master jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:
 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Komplementuję i oklaskuję jednocześnie - bravissmo! Należycie opracowany materiał.Schludnie ujęta cudowna wiedza dodająca zaradności. Kurs przejrzysty i zrozumiały. Polecam - fantastyczny do kształcenia jak i do doszkolenia się.
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 1

Green

Data dodania: 23 January 2019

Komplementuję i oklaskuję jednocześnie - bravissmo! Należycie opracowany materiał.Schludnie ujęta cudowna wiedza dodająca zaradności. Kurs przejrzysty i zrozumiały. Polecam - fantastyczny do kształcenia jak i do doszkolenia się.

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.