Strona głównae-Kursy DietetyczneKurs: Dietoterapia w chorobach nerek

Kurs: Dietoterapia w chorobach nerek

199,00 zł 69,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Szkolenie jest przeznaczone dla dietetyków, żywieniowców oraz osób prowadzących edukację żywieniową, jak również wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką. Celem szkolenia jest omówienie zasad prawidłowego żywienia wspomagającego leczenie chorób nerek.

Temat niezwykle aktualny.

Tylko w AKADEMII DIETETYCZNIE POPRAWNI uczestnicy e-kursu DIETOTERAPIA W CHOROBACH NEREK dowiadują się o zasadach zdrowego żywienia w chorobach nerek, poznają zasady planowania dla nich jadłospisów. Ponadto w łatwy sposób będą potrafili zorientować się w zalewie często sprzecznych informacji dotyczących zaleceń żywieniowych. Jako Akademia pragniemy rozwiać wątpliwości związane z żywieniem, obalić krążące i mity oraz przekazać najnowsze zalecenia.

Ukończenie kursu DIETOTERAPIA W CHOROBACH NEREK daje szeroki dostęp do edukacji niezbędnej w terapii chorób nerek – a w rezultacie przyczyni się do poprawy zdrowia i jakości życia pacjentów ze schorzeniami nefrologicznymi.

Kurs zawiera między innymi:
 1. Choroby nerek
  • Niewydolność nerek
  • Leczenie nerkozastępcze
 2. Podstawy żywienia człowieka
  • Istota procesów energetycznych i gospodarki wodnej w organizmie
  • Węglowodany i tłuszcze
  • Białko jako składnik budulcowy organizmu
  • Witaminy i składniki mineralne jako czynniki regulujące
  • Normy żywienia i wyżywienia
  • Zasady planowania i oceny żywienia różnych grup ludności
 3. Żywienie w chorobach nerek
  • Kłębuszkowe zapalenie nerek
  • Kamica nerkowa
  • Odmiedniczkowe zapalenie nerek
  • Żywienie w niewydolności nerek w tym również ocena stanu odżywienia, ostra i przewlekła niewydolność nerek, okres przeddializacyjny i dializacyjny
  • Nefropatia cukrzycowa
Co daje ukończenie takiego kursu?
- podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe

Jak to wygląda w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 2 części (jedną edukacyjną i jedną egzaminacyjną). W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs DIETOTERAPIA W CHOROBACH NEREK jest szkoleniem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:
 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Polecam. Kurs obszerny i przydatne treści, sporo informacji do usystematyzowania wiedzy.
Ocena: 5/5

Bardzo dobrze skompletowane informacje, wiedza przydatna i jasno przekazana. Polecam.
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 2

Joanna Hałucha

Data dodania: 06 October 2017

Bardzo dobrze skompletowane informacje, wiedza przydatna i jasno przekazana. Polecam.

Ocena: 5/5

Olga

Data dodania: 18 March 2017

Polecam. Kurs obszerny i przydatne treści, sporo informacji do usystematyzowania wiedzy.

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.