Strona głównae-Kursy UrodaKurs Dietetyka w Kosmetologii

Kurs Dietetyka w Kosmetologii

399,00 zł 69,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Dietetyka w kosmetologii

Uroda jest uzależniona od zdrowia fizycznego i psychicznego. Sposób żywienia nie tylko wpływa na ogólny stan zdrowia organizmu, ale odgrywa ogromną rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry, włosów, paznokci, czyli właśnie urody. Za pomocą właściwie skomponowanej diety, można efektywnie przeciwdziałać starzeniu się skóry, wspomagać proces leczenia schorzeń skóry oraz poprawić wygląd.

Dla kogo to szkolenie?

Szkolenie dedykowanie jest dla kosmetologów, kosmetyczek, dietetyków, lekarzy dermatologów, pracowników SPA oraz przede wszystkim kobiet dbających o piękno wewnętrzne i zewnętrzne.

Tematyka kursu:

 1. Podstawy nauki o żywieniu człowieka
 2. Podstawy dietetyki
 3. Towaroznawstwo artykułów spożywczych
 4. Żywność funkcjonalna i specjalnego przeznaczenia
 5. Zastosowanie Nutrikosmetyków (uroda od wewnątrz)
 6. Składniki a skóry
 7. Żywienie w schorzeniach skóry (AZS, łuszczyca, trądzik, odleżyny, oparzenia)
 8. Dieta przeciwrodnikowa

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce?

Kurs doszkalający podzielony jest na 3 części (dwie edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu dietetykowi rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu - jest natomiast informacja na temat długości trwania kursu (50 h). Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs Dietetyka w kosmetologii jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:

Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów

Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Każda osoba , nawet nie związana z dietetyką powinna znać informacje tu zawarte:) dla samej siebie i rodziny. Forma kursu mobilizuje do pogłębienia wiedzy: )
Polecam wszystkim bez względu na wiek, płeć i zawód : )
Ocena: 5/5

Polecam kurs: Dietetyka w Kosmetologii, bardzo dobrze przygotowane informacje, można pogłębić wiedze z zakresu odżywiania!
Polecam również dla osób które mają problemy ze skórą, w rożnego rodzaju schorzeniach m.in. łuszczycy, AZS,odleżynach, odparzeniach czy trądziku.
A także dla osób z nadwagą czy cellulitem!
Ocena: 5/5

Kurs bardzo ciekawy, wzbogaciłem swoją wiedzę o wiele interesujących informacji, jestem bardzo zadowolony z kursu :)
Ocena: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z ukończonego kursu. Wyczerpująca wiedza, jasno i czytelnie opisana, z kolorowymi ilustracjami, świetny kontakt z Poradnią... Polecam gorąco! I dziękuję...
Ocena: 5/5

Bardzo dobrze przygotowany materiał. Zabrakło tylko tabeli z kaloriami (itp.) poszczególnych produktów.
Ocena: 5/5

Na początku byłam sceptycznie nastawiona na kurs internetowy ale skorzystałam i uważam, że materiały są przygotowane idealnie , od zagadnień podstawowych do układania diet pod konkretną osobę. Materiały są opracowane w sposób czytelny i jasny - co jest ważne np. przy instrukcji gdzie są obliczenia.
Gorąco polecam !
Ocena: 5/5

Ciekawy kurs poruszający ważne zagadnienia związane z dietetyką i chorobami skóry. Można go swobodnie potraktować jako źródło przydatnych rad podpartych wiedzą.
Ocena: 5/5

Bardzo fajny kurs, informacje zawarte w materiałach z pewnością przydadzą mi się na przyszłość :).
Ocena: 5/5

Cieszę się, że miałam możliwość skorzystania z kursu. Jest ciekawie i fachowo przygotowany. Dzięki niemu można pogłębić i usystematyzować wiedzę. Polecam.
Ocena: 5/5

 

Liczba recenzji: 12

Dorota Bojanowska

Data dodania: 29 November 2022

Zaliczylam kolejny kurs, z czego sie bardzo ciesze. W wielu kursach pewne wiadomosci sie powtarzaja dzieki czemu lepiej mozna sobie utrwalic przekazywana wiedze pod roznym katem. Polecam, tymbardziej, ze kurs jest ciagle w promocji.

Ocena: 5/5

Magdalena K

Data dodania: 04 November 2021

Nie jestem zadowolona z otrzymanych materiałów i podejścia do klienta. Nie polecam. --------------------------------------------------- Odpowiedź: Pani Magdaleno, kurs był do Pani wysłany w 2019 roku. Nie podeszła Pani wtedy do egzaminu. Nie możemy uznać Pani żądania o wystawienie certyfikatu, ani ponowne wysłanie testu. Kurs jest już przeterminowany. Opinia o merytoryce pojawiła się dopiero po nieuznaniu Pani żądań.

Ocena: 1/5

Paulina

Data dodania: 21 September 2017

Bardzo polecam ten kurs,dużo informacji,które powinna znać każda osoba w życiu codziennym,jak i w tle zawodowym. Jestem bardzo z niego zadowolona i będę dzielić się wiedzą zdobytą przez ten kurs.

Ocena: 5/5

Alina

Data dodania: 02 March 2015

Każda osoba , nawet nie związana z dietetyką powinna znać informacje tu zawarte:) dla samej siebie i rodziny. Forma kursu mobilizuje do pogłębienia wiedzy: ) Polecam wszystkim bez względu na wiek, płeć i zawód : )

Ocena: 5/5

bozena

Data dodania: 23 February 2015

Polecam kurs: Dietetyka w Kosmetologii, bardzo dobrze przygotowane informacje, można pogłębić wiedze z zakresu odżywiania! Polecam również dla osób które mają problemy ze skórą, w rożnego rodzaju schorzeniach m.in. łuszczycy, AZS,odleżynach, odparzeniach czy trądziku. A także dla osób z nadwagą czy cellulitem!

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 12 pozycji) Stron:  1  2  3  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.