Strona głównae-Kursy DietetyczneKurs Coaching Dietetyczny

Kurs Coaching Dietetyczny

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Diet Coach pomaga zrozumieć potrzeby żywieniowe klienta oraz stworzyć taki plan odżywiania, który będzie odpowiadał jego stylowi życia. Diet Coach wspiera klienta na drodze zmiany, a także wzbudza jego motywację do zmiany na trzech płaszczyznach: odżywiania, postępowania i zachowania.

Szkolenie jest skierowane do każdego komu zależy na „zdrowym” odżywianiu się jak również do instruktorów fitness, trenerów personalnych, kulturystyki i specjalistów ds. żywienia, którzy są skoncentrowana na kliencie, ale chcą ich motywować do zmiany niezdrowych przyzwyczajeń żywieniowych, wykorzystywać ich potencjał i stwarzać możliwości rozwiązywania problemów, realizacji celów.

Celem kursu jest wykształcenie diet coachów posiadających podstawowe umiejętności i kompetencje coachingowe potrzebne do prowadzenia procesu diet coachingu z klientem. W trakcie trwania kursu uczestnicy będą, uczyć się o budowaniu relacji opartych na poufności i zaufaniu z Klientem. Osoby uczestniczące w szkoleniu poznają narzędzia diet coachingowe służące trwałej zmianie zachowań i nawyków związanych z odżywianiem, aktywnością fizyczną i stylem życia klienta.

Uczestnicy po ukończeniu kursu będą posiadali wiedzę, by samodzielnie tworzyć rozwiązania w różnych sytuacjach coachingowych. Będą rozumieć proces indywidualnej zmiany w trakcie trwania procesu diet coachingu.

Program kursu
1. Wyjaśnienie pojęcia diet coaching
2. Diet coaching jako zdrowy styl życia
3. Model diet coachingu
4. Cele w diet coachingu
5. Model biopsychospołeczny diet coachingu
6. Bariery związane ze zmianą stylu życia
7. Strategia oparta na rozwiązaniach
8. Motywowanie klienta
9. Podejmowanie decyzji przez klienta
10. Świat emocji
11. Wyzwania w diet coachingu – sytuacje kryzysowe, trudne
12. Inne narzędzia pracy diet coacha

Jak wygląda przebieg kursu w praktyce? 
Kurs doszkalający podzielony jest na 3 części (dwie edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych. W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu dietetykowi rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu - jest natomiast informacja na temat długości trwania kursu (50 h). Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs Coaching Dietetyczny jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:

  • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
  • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
  • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
  • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".
 
Wspaniały materiał. Bardzo dużo się dowiedziałem. Polecam wszystkim zainteresowanym tematyką żywieniową jak i psychologią!
Ocena: 5/5
 
Materiały ciekawie i obszernie opracowane, dużo źródłem, ogółem kurs bardzo dobry i przydatny.
Ocena: 5/5

Materiały bardzo obszerne, profesjonalnie opracowane w przystępny sposób. Tematyka zarówno z samej dietetyki jak i coachingu.
Gorąco polecam !!!
Ocena: 5/5

Szczerze polecam kurs: materiał obszerny, interesujące, praktyczne informacje. Gorąco polecam! Warto!
Ocena: 5/5

Polecam ten kurs. Materiały szkoleniowe są przygotowane bardzo profesjonalnie. Na pewno przydadzą mi się w pracy z pacjentem oraz będą stanowić dla mnie wiedzę, do której będę często wracać :)
Ocena: 5/5

Rewelacyjny i pomocny kurs dla samego siebie oraz klienta, który niewątpliwie pomoże także mnie :)
Polecam jak najbardziej :)
Pozdrawiam gorąco Poradnię Zdrowego Odżywiania :)
Ocena: 5/5

Ciekawy kurs. Dla tych co zaczynają pracę z klientem. Pozwala zdobyć wiedzę która przeradza się w pewniejsze podejście do oraz kontakt z klientem.
Ocena: 5/5

Kurs godny polecenia. Materiały szkoleniowe opracowane w przystępny sposób. Warto się zapisać.
Ocena: 5/5

Ciekawy kurs, dużo dobrze opracowanych materiałów. Polecam.
Ocena: 5/5
 

Liczba recenzji: 17

Roksana

Data dodania: 01 October 2020

Bardzo dużo informacji, i tych od str dietetyki i tych od str psychologicznej. Jestem zadowolona z kursu i zaczynam za chwilę kolejny kurs z oferty :).

Ocena: 5/5

Ewa Boruc

Data dodania: 05 July 2018

Bardzo profesjonalny kurs. Dużo potrzebnych i ciekawych informacji. Podanych w przystępny sposób. Oprócz przyswojenia wiedzy, sprawił mi przyjemność. Polecam wszystkim, którzy interesują się tematem!

Ocena: 5/5

Karolina

Data dodania: 06 March 2018

Polecam i oceniam bardzo dobrze :) Szybki i łatwy kontakt z poradnią. Materiały dobrze opracowane i przydatne nie tylko do ukończenia kursu ale również dla uzupełnienia i przypomnienia wiedzy.

Ocena: 5/5

Dominika

Data dodania: 20 February 2018

Ciekawe materiały, bardzo fajnie opracowane. Polecam kurs jak i samą poradnie :) Profesjonalny i szybki kontakt z klientem.

Ocena: 5/5

Andrzej

Data dodania: 27 February 2017

Zakres materiału przedstawiony jest w bardzo przystępny sposób, pozwalający zarówno na usystematyzowanie jak i pogłębienie posiadanej już wiedzy. Porusza aspekty coachingu, zdrowego żywienia jak i także podstaw NLP. Kurs ten jest bazą i zarówno fundamentem dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności i doskonalić w pracy coach'a. POLECAM

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 17 pozycji) Stron:  1  2  3  4  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.