Strona głównae-Kursy DietetyczneDietoterapia i Profilaktyka Żywienia

Dietoterapia i Profilaktyka Żywienia

399,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

Szkolenie jest przeznaczone dla dietetyków, żywieniowców oraz osób prowadzących edukację żywieniową, jak również wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką . Celem szkolenia jest omówienie zasad prawidłowego żywienia wspomagającego leczenie chorób dietozależnych oraz informacje na temat dietoprofilaktyki. Nasz e-kurs to przejrzysty zbiór aktualnych wiadomości i danych z zakresu dietetyki, profilaktyki żywienia oraz zaleceń dietetycznych w wybranych schorzeniach medycznych.

Temat niezwykle aktualny.

Tylko w AKADEMII DIETETYCZNIE POPRAWNI uczestnicy e-kursu DIETOTERAPIA I PROFILAKTYKA ŻYWIENIA dowiedzą się o zasadach leczenia chorób dietozależnych, poznają zasady planowania jadłospisów w przypadku chorób cywilizacyjnych. Ponadto w łatwy sposób będą potrafili zorientować się w zalewie często sprzecznych informacji dotyczących zaleceń żywieniowych. Jako Akademia pragniemy rozwiać wątpliwości związane z żywieniem, obalić krążące i mity oraz przekazać najnowsze zalecenia.

Ukończenie kursu DIETOTERAPIA I PROFILAKTYKA ŻYWIENIA daje szeroki dostęp do edukacji niezbędnej w dietoterapii – a w rezultacie przyczyni się do poprawy zdrowia i jakości życia pacjentów ze schorzeniami cywilizacyjnymi.

Kurs zawiera między innymi:
 • Normy żywienia człowieka
 • Nauka o żywieniu człowieka
 • Zasady racjonalnego żywienia – składniki pokarmowe, normy żywieniowe, metody oceny sposobu żywienia, ocena stanu odżywienia
 • Diety stosowane w żywieniu dietetycznym
 • Dietoterapia w otyłości
 • Dietoterapia w cukrzycy
 • Dietoterapia w wybranych chorobach przewodu pokarmowego: choroba refluksowa, nieswoiste zapalenie jelit, zespół jelita drażliwego, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, wybrane schorzenia wątroby, zapalenie trzustki, Hiperurykemia i dna moczanowa
 • Dietoterapia zespołu metabolicznego: insulinooporność, PCOS
 • Choroby autoimmunologiczne: choroby tarczycy, RZS, SM, alergie pokarmowe, celiakia
 • Żywienie w chorobach nerek
 • Żywienie przy zaburzeniach odżywiania

Co daje ukończenie takiego kursu?

- podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe,
- poszerzasz swoją wiedzę z zakresu dietoterapii
- poznasz zasady planowania jadłospisów przy chorobach cywilizacyjnych

Jak to wygląda w praktyce?
Kurs doszkalający podzielony jest na 3 części (dwie edukacyjne i jedną egzaminacyjną). W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego. Na certyfikacie nie ma informacji o formie ukończenia kursu. Na życzenie klientów można również otrzymać wszystkie materiały jednocześnie. Kurs DIETOTERAPIA I PROFILAKTYKA ŻYWIENIA jest szkoleniem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego, wpisana do Rejestru Szkoł i Placówek Oświatowych pod numerem 126522, przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy dla Ministerstwa Edukacji Narodowej - mamy prawo do wystawiania certyfikatów, zaświadczeń, legitymacji oraz dyplomów dla uczestników naszych kursów. Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:
 • Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie ukończenia kursu (zgodne ze wzorem dla placówki kształcenia praktycznego, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych - Dz. U. poz. 1632)
 • Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
 • Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej, czy Zaświadczenie, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej) dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Na tej stronie możesz zamówić u nas wysyłkę dokumentów na swój adres:
https://dietetyczniepoprawni.pl/wysylka-dokumentow-p-73.html
Wysyłka dokumentów
Recenzje
Przeczytaj opinie naszych kursantów w zakładce "Recenzje".

Bardzo ciekawy kurs. Nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy.
Ocena: 5/5

Bardzo ciekawy i świetnie opracowany kurs. Wyniosłam z niego bardzo wiele nowych informacji oraz pogłębiłam dotychczasową wiedzę. Bardzo polecam.
Ocena: 5/5

Bardzo ciekawy kurs, zawierający wiele aktualnych informacji. Polecam wszystkim!
Ocena: 5/5

Liczba recenzji: 4

Cezary M

Data dodania: 26 August 2022

Kurs podzielony na części ułożone tematycznie. Dla mnie, jako osoby interesującej się tym co jem, zawiera wiele cennych informacji, wskazówek, a także porad praktycznych podanych w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Uważam również, że może stanowić bardzo dobry punkt wyjścia do dalszego zgłębiana tej tematyki. Polecam!

Ocena: 5/5

Marzena G.

Data dodania: 09 October 2020

Bardzo ciekawy kurs. Nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy.

Ocena: 5/5

Anna Złotnik - Skura

Data dodania: 25 June 2020

Bardzo ciekawy i świetnie opracowany kurs. Wyniosłam z niego bardzo wiele nowych informacji oraz pogłębiłam dotychczasową wiedzę. Bardzo polecam.

Ocena: 5/5

Adriana

Data dodania: 24 April 2018

Bardzo ciekawy kurs, zawierający wiele aktualnych informacji. Polecam wszystkim!

Ocena: 5/5

Napisz recenzję
Zobacz także:
Klienci polecają również:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.