Strona głównaDieta on-lineDieta dla 2 osób

Dieta dla 2 osób

350,00 zł

Produkt dostępny

Ilość:szt.

To oferta dla par. Dostosowany dla Was program dietetyczny na 1 miesiąc dla 2 osób otrzymasz bez konieczności wizyty w gabinecie.

Zamawiając dietę on-line otrzymujesz możliwość stałego, internetowego kontaktu z dietetykiem, który na bieżąco odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości odnośnie stosowanej diety. W ten sposób, bez konieczności Twoich wizyt w poradni, nasz dietetyk będzie mógł w pełni kontrolować prawidłowy przebieg diety, zapewniający osiągnięcie wyznaczonego celu.

W ramach tego programu dietetycznego oferujemy:


- dwa jadłospisy z tych samych produktów uwzględniające odmienny stan zdrowia, różne zapotrzebowanie na energię oraz składniki odżywcze (białko, tłuszcz, węglowodany, witaminy, składniki mineralne). Dieta 1-miesięczna.

- gwarancję utraty wagi do ok. 1 kg na tydzień (na osobę) przy stosowaniu się do zaleceń dietetyka
- bilans Dietetycznie Poprawny Waszych organizmów
Nasz bilans zdiagnozuje stan i potrzeby Waszych organizmów: poziom metabolizmu spoczynkowego (RMR), zapotrzebowanie na białko (PF), ryzyko zdrowotne, zawartość tkanki tłuszczowej, i wiele innych parametrów.
Nasze opracowanie pozwoli Wam poznać najważniejsze wskazówki jak SKUTECZNIE się ODCHUDZAĆ i na co zwrócić uwagę, jakie błędy żywieniowe popełniacie i jak ich unikać oraz dlaczego dane błędy żywieniowe są niebezpieczne dla zdrowia.
Bilans wykonamy dla Was bez konieczności wizyty w gabinecie, oszczędzając Wasz czas i pieniądze (na podstawie przesłanych przez Was informacji o stanie zdrowia poprzez formularz żywieniowy).

- przepisy na potrawy umieszczone w diecie
Bogaty wybór i różnorodność smaków. Nasze diety są nie tylko zdrowe i pozwalające schudnąć, ale także smaczne, aby odchudzanie nie było męczące.

- konsultacje on-line: opiekę dietetyka w czasie trwania programu
W każdej chwili możecie wysłać pytanie do dietetyka dotyczące wątpliwości związanych z odżywianiem bądź prowadzoną dietą.
Możecie spytać o to, jakie jedzenie jest dla Was dobre, które omijać lub o każdą inną sprawę, z którą macie kłopot. Dedykowany TYLKO WAM dietetyk odpowie wyczerpująco na zadane przez Was pytania.

- poradnik Zasady Zdrowego Żywienia
Poradnik opracowany na sprawdzonych naukowo rozwiązaniach i zaleceniach rekomendowanych przez Instytut Żywności i Żywienia oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO). Publikacja w formie e-booka.Po zakupie diety on-line prosimy o wypełnienie indywidualnego formularza dietetycznego: 
https://dietetyczniepoprawni.pl/formularz-dietetyczny-inf-28.html

 

Realizacja po wypełnieniu formularza dietetycznego
Przykładowy bilans energetyczny
organizmu
Pobierz plik

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.